Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dźwiek ze smart tv SONY KDL48W605B na kinie domowym Pioneer VSX 323-K

kolodma 30 Paź 2016 20:51 498 3
  • #1 30 Paź 2016 20:51
    kolodma
    Poziom 3  

Witam wszystkich, mam problem z uzyskaniem dźwięku na kinie domowym w momencie korzystania ze smart tv, a dokładnie youtube. Problem pojawia się tylko w tym przypadku. wszystkie inne funkcje jak dekoder, dvd, radio, konsola, PC działają bez problemu. W youtube dźwięk słychać tylko przez Głośnik TV. Ampli z TV podłączone przez HDMI w wejście ARC z dodatkowym kablem optycznym. Kombinowałem juz chyba na wszystkie sposoby. Raz udało mi się obejść drugim kablem HDMI podłączając go pod wyście DVD, ale po jakimś czasie znowu się ucięło. Problem w tym, że jak za długo kombinuje bez rezultatów to nachodzi mnie ochota na jedno... lecz szkoda trochę wydanej kasy a sprzęt nie ubezpieczony :) Od razu uprzedzam, że nie jestem magikiem w tym temacie, więc proszę wytłumaczyć jak amatorowi.

0 3
  • Mitronik
  • #2 20 Lis 2016 13:49
    kubaexpress
    Poziom 2  

Witam,
    podobnie i ja mam taki problem z uzyskaniem dźwięku z aplikacji Youtube . Po włączeniu aplikacji Youtube słychać dźwięk z danego programu z tv.Dźwięk z Youtube jest wyciszony.
    Sprzęt :tv Samsung KS9500 ,tuner tv Horyzon z UPC (podpięcie Hdmi do one connect do tv oraz optyczny do wzmacniacza,wzmacniacz Denon ( Hdmi do one connect ARC).
    W poprzednim tv Sony HX920 tak nie miałem z tym problemu.
    W momencie przełączenia naplikację Youtube ,dźwięk z tv przełączał się na aplikację.
    Co to może być przyczyną?
    Dzięki za odpowiedź :|

0
  • Mitronik
  • #3 25 Lis 2016 13:33
    kubaexpress
    Poziom 2  

Pomogłem sobie sam 😊👍Jestem wielki ,dzięki za pomoc 👍znawców tematu 😜

0
  • #4 28 Lis 2016 12:27
    kolodma
    Poziom 3  

kubaexpress napisał:
    Pomogłem sobie sam 😊👍Jestem wielki ,dzięki za pomoc 👍znawców tematu 😜

Ja równiez wszystkim dziekuję, u mnie pomogło kilka bluzg oraz poinformowanie sprzetu o złomowaniu, i cud ozdrowienie.

0