Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter USB Bluetooth do komputera

takbir27 30 Paź 2016 23:43 417 3
  • #1 30 Paź 2016 23:43
    takbir27
    Poziom 6  

Witam. Szukam adaptera na USB do komputera, aby przesyłać nim dźwięk do słuchawek Bluetooth. Ewentualnie NFC. Zakładam temat, bo kupiłem jakieś najtańsze urządzenie, które sprawdza się jako adapter Bluetooth, ale nie do słuchawek (udało się sparować, niby w menedżerze urządzeń jest okej, ale mimo to nie ma dźwięku). Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam! :)

0 3
  • #2 30 Paź 2016 23:48
    310artur
    Poziom 43  

Skoro nie wiemy co z czym parujesz to jak mamy doradzić?
    Jakiś komputer z jakimś systemem i jakimś adapterem nie dogaduje się z jakimiś słuchawkami.
    Zagadka - jaki adapter kupić? Jak myślisz potrzebny jest informatyk czy wróżbita?

0
  • #3 31 Paź 2016 18:51
    takbir27
    Poziom 6  

Słuchawki to Sound Blaster Jam. Jak podłączę je przez kabel USB to wszystko wtedy działa (zainstalowałem sterowniki). W przypadku adaptera to jakiś noname. Miałem z nim taki problem, że mimo instalacji wychodziły jakieś problemy w menedżerze urządzeń. Jednakże je naprawiłem sterownikami, ale adapter nadal nie przesyła dźwięku (w przypadku urządzeń typu telefon adapter działa, podobnie słuchawki podłączając do telefonu również działają). Dlatego myślę, że to wina adapteru za 4zł, a nie systemu (windows 7 64bit - według opakowania adaptera powinien być zgodny z tym systemem). Dlatego pytam czy ktoś ma taki adapter, który jest sprawdzony i tym samym można go kupić w ciemno z nadzieją, że jednak będzie dźwięk. ;)

0
  • #4 31 Paź 2016 19:13
    badboy84
    Poziom 37  

Sam z siebie nie będzie przesyłał dźwięku, po sparowaniu słuchawek trzeba je jeszcze ustawić jako odbiornik dźwięku.

1
  Szukaj w 5mln produktów