Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv7 - Nie moge zainstalowac sterownikow karty graficznej

ToY1991 01 Lis 2016 13:51 552 7
  • #1 01 Lis 2016 13:51
    ToY1991
    Poziom 3  

Witam
    Pewnego razu wyskoczyl mi blue screen i zrestartowalem laptopa lecz po wyskoczeniu okienka ladowania windowsa okienko zniknelo i ekran zgasl a laptop dalej dzialal. Przywracanie systemu z HP Recovery nic nie dalo wiec zrobilem formata rowniez na Win 7 64bit i to pomoglo. Gdy zainstalowalem sterowniki akrty graficznej ( AMD HD 6700m ) oczywiscie poprosilo mnie o restart komputera a po ponownym uruchomieniu problem znowu sie pojawil. Przywrocenie systemu tym razem pomoglo lecz po ponownej probie zainstalowania sterownikow dzialo sie to samo. Instalowalem sterowniki ze strony amd, najnowsze jak i te starsze, automatycznie ze strony amd tez pobieralem. Zmienialem windowsa na 7 home premium N jak i na zwykly home premium i problem znikajacego obrazu ustal lecz sterowniki raz instaluja sie do konca a raz jest blad w polowie. Zauwazylem ze przed zainstalowaniem sterownikow w managerze karta widnieje jako VGA a po zainstalowaniu pokazuje jej normalna nazwe lecz z wykrzyknikiem. Po setkach prob postanowilem zmienic cala plyte glowna razem z akrta graficzna na nowa tym razem AMD HD 7400m lecz nadal jest to samo.... Nie mam juz sil do tego komputera , 2 kolegow co podobno sie na tym znaja tez nie maja pojecia co moze byc nie tak, moze ktos tutaj mi pomoze ?

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

oraz co jakis czas wyskakuje mi takie cos " Failed to create OpenGL context for format QsurfaceFormat ( version2 ), options Qflags(), dephbuffersize 24, redBuffersize -1 itd....

HP Pavilion DV7 i7 8gb ram system 64bit

0 7
  • #3 01 Lis 2016 14:00
    ToY1991
    Poziom 3  

Nie. Coś jeszcze przed karta graficzna powinienem zainstalować? Q oraz gdzie znajdę odpowiednie do mnie sterowniki chipsetu ?

0
  • #5 01 Lis 2016 14:08
    ToY1991
    Poziom 3  

Obojętnie która karta najpierw zainstaluje ?

0
  • #6 01 Lis 2016 14:18
    safbot1st
    Poziom 43  

Najpierw chipset. Sterownik - Zestaw układów - > Narzędzie Intel Chipset...
    Zacznij od tego. EDIT: Warto zresetować PC po instalacji każdego z tych ster.
    Potem Sterownik-Grafika:
    Intel, następnie AMD (taka powinna być kolejność, ale bywa różnie).

0
  • #7 04 Lis 2016 15:29
    ToY1991
    Poziom 3  

A wiec okazalo sie ze karta graficzna HD family byla zle zainstalowana... Ma jeszcze jeden problem... Przed formatowaniem wszystkie wazne pliki skopiowalem na komputer stacjonarny ( dysk z laptopa podpiolem do stacjonarnego i skopiowalem na pulpit ) Gdy teraz zrobilem odwrotnie to folder z plikami znikl. Folder mial wielkosc okolo 220gb i gdy na laptopie sprawdzam dysk to pokazuje mi to :
    Czyli chodzby ten folder zniknal, zas na stacjonarnym pokazuje mi ten sam dysk w taki sposob chodzby jednak ten folder zostal...

A gdy ustawiam zeby pokazywalo wszystkie nawet ukryte pliki i sprawdzam wielkosc wszystkich folderow na tym dysku pokazuje mi tak

Co jest grane ? Najpierw pokazuje ze jest zajete 250gb a jak sprawdzam wszystkie foldery to pokazuje 37....

Oczywiscie Dysk z laptopa na laptopie to dysk C a na stacjonarnym to F poniewaz podpiety jest rowniez dysk ze stacjonarnego

0
  • #8 05 Lis 2016 17:55
    ToY1991
    Poziom 3  

Nikt nie ma pomysłu?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo