Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ktory z tych wzmacniaczy bedzie najlepszy Cena/Jakosc

7Kowal 01 Nov 2016 22:31 852 4
    7Kowal
    Level 1  
    Witam, kupilem nowe Altus 300 od 2 dni czytam tematy zwiazane z nimi ale nie ukrywam ze duzo jest watkow starych, linki powygasaly a ja potrzebuje rady mianowicie ktory z tych wzmacniaczy bedzie najlepiej pasowal do Atus 300 (a moze ktos poleci jeszcze inny w miare przystepnej cenie?):

YAMAHA AX-700 (cena do 750zl) Brak pilota.
    PHILIPS 22AH686 (cena do 450zl) Brak pilota.
    SONY F270 (cena do 400zl) Brak pilota.
    SONY STR-DB940QS (cena do 420zl) Pilot.
    Harman Kardon HK 3380 (cena do 650zl) Pilot.

Oczywiscie komentarze typu ze altus 300 sa takie i owakie mozecie sobie darowac co do wzmacniacza sugeruje sie wasza rada i opinia bo wielu z was napewno sie zna o wiele lepiej, oczywiscie nie ukrywam ze Yamahe duzo osob polecalo i to napewno jest moj faworyt ale jednak brak pilota i cena daje mi troche do myslenia bo skoro do tych kolumn wystarczy np. wzmacniacz do powiedzmy 500zl i dzwiek wydobedzie z nich fajny (zalezy mi zeby nie byl to surowy dzwiek tylko taki bardziej cieply) wtedy z przyjemnoscia zaoszczedze te pare stowek. Muzyki mam zamiar sluchac z komputera tak samo ogladac z niego filmy zadne kino domowe przynajmniej nie w chwili obecnej. Komputer jest stacjonarny o ile to ma jakies znaczenie. Karta dzwiekowa to Xonar dx/xd. Muzyki glownie slucham metalowej/rocka ale zdarza sie tez i techno trance lub house. Licze na konkretne odpowiedzi, najlepiej jakbyscie byli tacy mili i poprostu ponumerowali te wzmacniacze ktore wymienilem od najlepszego wg was do najgorszego :) Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
    bbobii
    Level 27  
    Że tak powiem Pioneer A-66X, A-77X lub A-88X
    idek24
    Level 29  
    7Kowal wrote:
    Witam, kupilem nowe Altus 300 od 2 dni czytam tematy zwiazane z nimi ale nie ukrywam ze duzo jest watkow starych, linki powygasaly a ja potrzebuje rady mianowicie ktory z tych wzmacniaczy bedzie najlepiej pasowal do Atus 300

7Kowal wrote:
    YAMAHA AX-700 (cena do 750zl) Brak pilota.
    damieen25
    Level 14  
    Do altusów musi być dość mocny wzmacniacz i z dobrym zasilaczem, po pierwsze aby nie uszkodzić głośnika wysokotonowego przy mocnym słuchaniu a po drugie aby jakoś wykontrolowal ten głośnik 30 cm chodź i tak z jakością tam będzie cienko. Jeżeli moge coś zasugerować to w cenie altus ów kupił bys kolumny może słabsze troszkę ale z dobrą jakością głośników i prezentujące dźwięk na ładnym poziomie. Nie wiem w jakim pomieszczeniu będzie to grało ale podejrzewam ze nie dużym i jakości tam nie uświadczysz. Powracając do twojej prozby yamaha może być dobrym rozwiązaniem i któryś z pioneer-ów. Jeżeli masz możliwość posłuchaj wzmacniaczy ktory ci nabardziej będzie odpowiadał pod względem dzwieku bo ile wzmacniaczy tyle różnych opinii. Pozdrawiam
    indianin11
    Level 23  
    Yamaha z Altusami da ci ostry i męczący dźwięk na górze. Zwróć uwagę na wzmacniacze Pioneer a 676/656 oraz Sony 550 es/570 es.