Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzone gniazdo mini jack Huawei P8 lite

02 Lis 2016 21:32 11898 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    Po nie zbyt długim użytkowaniu telefonu Huawei P8 lite (około 8 miesięcy) wystąpił problem z gniazdem mini jack. Dokładnie rzecz biorąc po włożeniu słuchawek wypadają z gniazda po lekkim "dotknięciu". Gdy ustawie je prostopadle do telefonu są mniej podatne na wypadanie aczkolwiek wciąż nie powinny tego robić. Moje pytanie jest następujące: czy taki problem obejmuje gwarancja?
    A jeżeli nie, to mniej wiecej ile kosztowałaby naprawa?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Powinno to być naprawione w ramach gwarancji tak jak port USB, napisz/zadzwoń i zapytaj.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Proponuje najpierw sprawdzić czy nie wpadlo nic do środka np. kawałki materialu ze spodni, ostatnio wyciągnąłem kawałek paragonu oraz kawalek plastiku ktorym sie metki do ubrań przyczepia :]
  • Poziom 2  
    Już byłem gotowy do oddania na gwarancję ale stwierdziłem że czemu nie, sprawdzę czy czegoś nie.ma w środku. Patrze i patrze ale nic nie widzę. Wlozylem cieniutki drucik i wygrzebałem spory kawałek materiału takiego wlasnie jak sie zbuera w kieszeniach. Słuchawki trzymają sie stor razy lepiej. Nie mam pojecia czemu nie pomyślałem o tym od razu... -.- Dziękuję za sugestię. Temat do zamknięcia.