Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 - Problem z centralnym zamkiem!

03 Lis 2016 18:22 471 8
  • Poziom 6  
    Witam
    Ostatnio z bratem kupiliśmy Audi A4 1.9 90KM 2000r jednak jest w niej problem z centralnym zamkiem, o którym wiedzieliśmy, ale ogólnie stan samochodu jest naprawdę dobry dlatego kupiliśmy, ale przejdę do sedna. Otóż problem jest taki, że czasami się zamyka centralka, czasami nie, raz otworzą się tylko drzwi od kierowcy i kiedy otworzymy inne od środka, to włącza się alarm. Teraz pytanie, czy jest tutaj gdzieś jakiś sterownik centralnego zamka, czy może być to także wina pompki centralnego zamka, czy wogole to jest jakoś sterowane przez komputer, bo kiedyś jak w starej hondzie civic robiłem, to tylko wywaliłem stary serownik, wstawiłęm nowy, podpiąłem bezpośrednio na siłowniki i hulało :P

A i jeszcze jest jeden problem, nie wiem czy to jest powiązane z uszkodzonym centralnym, ale chodzi o to, że kiedy wskazówka paliwa pokazuje polowe to już rezerwa się włącza... proszę o pomoc
  • Poziom 12  
    Według mnie pompka centralnego do naprawy.
  • Poziom 6  
    A dodam, że nie mamy pilota, tylko klucz. Możliwe, że masz racje, ale jak to dokładnie zweryfikować, żeby nie wydawać 200zł czy ile tam na pompkę :P no i co z tym wskaźnikiem

Dodano po 57 [sekundy]:

I przez co jest sterowana centralka? Gdzie jest jakiś czujnik, sterownik centralnego zamka?
  • Poziom 12  
    Wszystkim steruje pompka.Próbowałeś zamknąć/otworzyć z klapy bagażnika?
    Co do wskaźnika to nie wiem.

Dodano po 4 [minuty]:

W kilku a4 do 2000r wstawiałem sterownik centralnego zamka na pilota bo fabrycznie nie miały sterowania pilotem.Także i twoja mogła nigdy nie mieć.
  • Poziom 6  
    aha, czyli jeśli będę chciał dodać sterownik to gdzie mam się wpiąć?

Dodano po 1 [minuty]:

Chyba nie próbowałem :P A czemu? To coś da?
  • Poziom 12  
    Dopiero przypomniałem że nie pisałeś czy od strony pasażera działa centralny?
  • Poziom 28  
    Zamiast pisać ,lepiej użyj szukajki.Jest bardzo dużo wiadomości na forum w tym temacie .