Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o rade który wybrać: Xiaomi note 1 czy redmi note 3

03 Lis 2016 22:25 1029 6
  • Poziom 8  
    Witam

Piszę tak jak w tytule z dylematem na który model się zdecydować.
    Ceny i parametry podobne tylko note 1 jest model flagowy z 2015, a redmi note3 budzetowy z tego roku.

parametry konkretnych egzemplarzy:

note1:
    Snapdragan801
    16gb rom
    3gb ram
    wyświetlacz IPS 5,7 cala

redmi note3:
    snapdragon 650
    32 gb rom
    3gb ram
    wyświetlacz 5,5cala
  • Poziom 8  
    Wszystko odnosi od tego na czym Ci zależy? Jeśli chodzi o mnie wybrałbym Redmi Note 3. Sam takiego mam. A teraz dlaczego... Przede wszystkim większa bateria, lepszy procek, większa rozdzielczość, wsparcie MIUI, Android Lollipop, lepsze Wi-Fi, czytnik linii papilarnych bardzo przyjemny, posiada LTE. W ogóle praktycznie wszystko przemawia za Redmi Note 3. :)
  • Poziom 32  
    Zgadzam się z przedmówcą. Też mam Redmi Note 3 Pro. W sumie to jedyna wada jaką widzę w telefonie za te pieniądze to to, że trzeba odblokować bootloader żeby wgrać MIUI Polska. Ale w sumie to dla mnie jakiejś dużej różnicy między Miui Global a Miui Polska.
  • Poziom 8  
    tomolo1986 napisał:
    Wszystko odnosi od tego na czym Ci zależy? Jeśli chodzi o mnie wybrałbym Redmi Note 3. Sam takiego mam. A teraz dlaczego... Przede wszystkim większa bateria, lepszy procek, większa rozdzielczość, wsparcie MIUI, Android Lollipop, lepsze Wi-Fi, czytnik linii papilarnych bardzo przyjemny, posiada LTE. W ogóle praktycznie wszystko przemawia za Redmi Note 3. :)

A jak z aparatem w Redmi note 3? Dobre zdjęcia robi?
    I ten czytnik linii papilarnych z tyłu telefonu jest wygodny?
  • Poziom 32  
    Aparat jest dobry ale nie świetny. Nie jest to telefon dla kogoś kto szuka foto-smartfonu. Dla przeciętnego użytkownika aparat jest wystarczający. Czytnik linii papilarnych bardzo dobry - wygodny, celny, szybki i zawsze aktywny (nie trzeba wybudzać telefonu żeby odblokować go przykładając palec do czytnika jak to jest w niektórych innych smartfonach).
  • Poziom 8  
    cxzcxz123 napisał:
    Aparat jest dobry ale nie świetny. Nie jest to telefon dla kogoś kto szuka foto-smartfonu. Dla przeciętnego użytkownika aparat jest wystarczający. Czytnik linii papilarnych bardzo dobry - wygodny, celny, szybki i zawsze aktywny (nie trzeba wybudzać telefonu żeby odblokować go przykładając palec do czytnika jak to jest w niektórych innych smartfonach).

Dzięki za odpowiedź :) Gdzie kupowałeś? Jak internetowo to można prosić o link do sklepu? :)