Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo/G510/i7-4700/HD8750AMD - Zmiana RAM Lenovo G510 Kompatybilność

04 Lis 2016 18:35 729 3
 • Poziom 7  
  Witam mam zamiar zmienić ram i nie wiem czy będzie działał, model ram to Samsung M471B1G73DB0-YK0 i na stronie producenta nie jest podany jako kompatybilny tylko jest kompatybilny M471B1G73BH0-YK0 różnica jest tylko w dwóch literach i mam takie pytanie czy ten 1 będzie kompatybilny i czym one się różnią? Na stronie jest mały wybór bo tylko cztery rodzaje są podane jako kompatybilne, w załączniku dodaje instrukcje laptopa wraz z kompatybilnością ram oraz specyfikację ram Samsunga i co oznaczają poszczególne symbole itp. Proszę o prostą odpowiedź czym te ramy się różnią i czy ten model M471B1G73DB0-YK0 będzie u mnie działał w laptopie Lenovo G510 i7-4700 HD8750 AMD?

  Lenovo/G510/i7-4700/HD8750AMD - Zmiana RAM Lenovo G510 Kompatybilność

  EDIT
  W pliku pdf na stronie 86 rubryka 16 jest podana kompatybilność.

  Dodano po 7 [minuty]:

  Najważniejsze jest dla mnie czym te ramy się różnią i czy ten z obrazka zadziała? Proszę o jak najprostsze i zrozumiałe wytłumaczenie.

  Scaliłem. RADU23
 • Poziom 7  
  PCG_PL napisał:
  http://www.samsung.com/semiconductor/global/file/product/ddr3_product_guide_dec_12-0.pdf
  Na stronie nr. 6 masz różnice między nimi, obydwa znajdują się w tabeli nr. 4.5
  Jeżeli na stronie nie jest kompatybilny, to znaczy że nie jest kompatybilny :P


  Witam ten link co podałeś to ja go dodałem w załączniku więc nie wiem po co podałeś link do pliku skoro on już jest w załączniku. A nie bardzo rozumiem różnice w tym pliku dlatego proszę o proste wytłumaczenie czym się różnią te ramy a co do kompatybilności to na stronie jest podane tylko 4 modele ram a kiedyś miałem Goodram i działały bez problemu a na stronie nie jest podany że jest kompatybilny a działał dlatego teraz pytam czy ten Samsung zadziała czy nie i czym one sie różnią proste wytłumaczenie? Pozdrawiam

  Dodano po 4 [minuty]:

  Najbardziej to różnią się Comp. Version jeden ma B-die a drugi ma D-die i nie wiem co to znaczy jaka to różnica co to jest? Może ktoś pomóc.

  Dodano po 6 [minuty]:  Dodano po 1 [minuty]:

  Różnią się jeszcze Component Revision jeden ma 5th Gen. a drugi ma 3th Gen. i jeszcze Package jeden ma FBGA(Lead-free & Halogen-free) a drugi ma FBGA (Halogen-free & Lead-free, Flip Chip) i nie wiem co to znaczy proszę o wytłumaczenie co to sa za różnice i co znaczą te parametry i czy jeszcze jakieś mają różnice te ramy?
 • Poziom 7  
  Widzę że nikt nie posiada takiej wiedzy dlatego zamykam temat. Pozdrawiam.