Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zestaw głośnomówiący w reno scenic 2005r-help

kojot3.0 12 Jul 2005 17:14 1279 2
    kojot3.0
    Level 19  
    Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Zamierzam założyć zestaw głośnomówiący w sceniku 2005r. Czy ktoś wie gdzie podpiąć zasilanie w skrzynce bezp. i czy nie ma tam jakiś niespodzianek. Oraz czy oryginalne radio ma wyciszenie przez zestaw, jeśli tak to który to przewód. Za pomoc serdeczne dzięki. Pozdrawiam

Michał

nie wiem czy umieściłem temat w odpoiwiednim forum. jeśli nei to przepraszam.
    lech17
    Level 12  
    Kolego sprawa jest prosta tak mi sie wydaję.W zestawie masz bezpieczniki wiec zasilanie pod główny przewód zasilajaćy w skrzynce bezp. masa wiadomo,zapłon sprawdzisz miernikiem i podłączenie w skrzynce. a jesli chcesz uniknać problemów to najlepiej po wyjęciu radyika sprawdzic gdzie masa ..gdzie stały plus gdzie po stacyjce ...(wyciszenie jak zawsze w nowych radyikach jest sprawdz gdzie na www.studio24.prv.pl tam masz opisy kostek)Pozdrawiam
    bohun555
    User under supervision
    Proponuje podpięcie się pod instalacje radia. Na środkowym tunelu gdzie jest lewarek zmiany biegów jest miejsce na głośnik a w niektórych modelach pod wykładziną jest antena do zestawu. Ogólnie temat prosty i nie ma niespodzianek.