Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Regulator obrotów wraz ze zmianą kierunku obrotów w silniku DC

michal180183 05 Lis 2016 02:30 2103 8
    michal180183
    Poziom 14  
    Witam.
    Zlecę wykonanie regulatora obrotów wraz z regulacją kierunku obrotów w silniku DC 12v 500W. W układ chciałbym także wpiąć amperomierz z woltomierzem który będzie pokazywał aktualne natężenie prądu silnika i napięcie na akumulatorze. Chciałbym żeby sterowanie odbywało się LEWO-STOP-PRAWO. Płynny start i stop. Regulacja w technologii PWM. Nie jestem pewien czy taka regulacja jest do wykonania, ale jeżeli jest to proszę o wycenę na PW.

Poniżej podaje link do przykładowego amperomierza.
    https://sklep.avt.pl/modul-woltomierza-amperomierza-led-dc-0-100v-100a.html

Czas realizacji do 2 miesiecy.
    Forma platnosci - przelew bankowy.
    Budżet - nie znam cen. Chciałbym żeby urządzenie było niezawodne, na dobrych podzespołach.
    Kontakt - PW
    Umowa - na życzenie wykonawcy.

Pozdrawiam.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBway
    Zbigniew 400
    Poziom 37  
    Jaki akceptujesz budźet ?
  • PCBway
    michal180183
    Poziom 14  
    http://magma.sklep.pl/product-pol-4284-Regulator-obrotow-silnika-LEWO-PRAWO-12V-24V-27A.html

http://www.ebay.co.uk/itm/381606139801?_trksi...353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Dokładnie chodzi mi o coś takiego( potrzebuje jeszcze do tego amperomierz który będzie wskazywał poprawne natężenie) jak w linkach powyżej. Pierwszy regulator jest ok ale musiał by być do 50A, drugi to chinol. Budżet? Nie jestem w stanie określić ile mogę wydać, potrzebuje tego urządzenia i będe musiał je od kogoś zakupić. Pewnie że nie chce wydać paru tysięcy bo i takie ceny słyszałem. Niezawodne - pojęcie względne. Pięć lat działania przy prawidłowym użytkowaniu.

electronics_design napisał:
    urządzenie które powstanie w 2 miesiące :)

Dla mnie to to urządzenie może powstać w tydzień lub nawet w 1 dzień. 2 miesiące odnosi się do czasu kiedy będzie mi potrzebne.
    HD-VIDEO
    Poziom 40  
    Taniej wyjdzie zgłosić się do producenta z pierwszego linku, o zaadaptowanie tego układu na twoje potrzeby
    michal180183
    Poziom 14  
    Może to i jakieś wyjście ale co z amperomierzem. Ja nie mam pojęcia jak go podłączyć żeby pokazywał poprawną wartość przy sterowaniu PWM.
    Wole komuś dopłacić a żebym miał to wszystko razem w zestawie.
    remot
    Poziom 31  
    W tym linku z ebaya jest napisane -programable. Tylko trzeba by się dowiedzieć - jak?
    A cena wydaje się do przyjęcia przy tych, jeżeli są prawdziwe, parametrach.
    michal180183
    Poziom 14  
    Przepraszam wszystkich za zawracanie gitary. To nie ma sensu gdyż proponowane ceny wahają się od 1000 do 5000 zł. gdzie za 200zł można już zakupić taki układ gotowy na portalach aukcyjnych. Może nie jest to super jakości ale 200zł a 5000zł robi różnice. Problem będę miał z amperomierzem ale może jakoś da się to ogarnąć.