Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY HTCT770 BLUETOOTH - Jak podłączyc słuchawki bez bluetootha

deepdish 06 Lis 2016 10:47 390 2
  • #1 06 Lis 2016 10:47
    deepdish
    Poziom 8  

Witam , posiadam HTCT770.CEL SOUND BAR 330W BEZPRZEWODOWY SUBWOOFER, NFC, BLUETOOTH. (to jest chyba odbiornik ,bo jak podłącze i sparuje iPhone to puszczam z telefonu)
    Mam pytanie co mam zrobić żeby połączyć słuchawki bez bluetootha, co mam kupić żeby mi się sparowało ,czy odbiornik czy nadajnik ,Słuchawki Sony HDJ-1500 jeck 3,5 ,chciałbym słuchać na słuchawkach dźwięku z TV ,proszę o pomoc

0 2
  • Arrow Multisolution Day
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 06 Lis 2016 18:48
    deepdish
    Poziom 8  

A możesz mi namierzyć takie coś ,jakiegoś linka do paru pozycji ,chciałbym być pewien że kupie dobrą rzecz.Pełno takich rzeczy jest ,chodzi o to żeby nie miał na stałe kabla zamontowanego ,tylko do ładowania , z przyciskiem parującym z wyjściem na jack3,5 ,w które podłącze słuchawki ,jakieś takie małe cudeńko które zmieści się do kieszeni a słuchawki będą na głowie odbierać dźwięk z tv, Na 1 foto widać że na pewno jest to wejście,ale mam jeszcze takie coś , na 2 zdjęciu jeck rzęski (tu podłączam sobie słuchawki ) może tu zamatować BLUETOOTH i do jecka od słuchawek ten odbiornik BLUETOOTH tylko jaki ??? poradz

0