Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SES02-WH - Czujnik nie mieści się do puszki podtynkowej

judy19 06 Lis 2016 18:51 627 7
  • #1 06 Lis 2016 18:51
    judy19
    Poziom 8  

Witam Mój problem polega na wielkości czujnika montowanego zamiast standardowego wyłącznika ściennego podtynkowego - jest po prostu głębszy i nie mieści się w puszce z wszystkimi kablami - dodatkowo jeden kabel wychodzi z boku i blokuje pełne wsunięcie czujnika. Moja czujka to SES02-WH LEDSYSTEM z castoramy.
    Czy ktos zna podobne urządzenie ale głębokością porównywalne do wyłącznika?

0 7
  • #2 06 Lis 2016 19:16
    retrofood
    Moderator

Nie mieści się do puszki głębokiej???

0
  • #3 06 Lis 2016 19:59
    judy19
    Poziom 8  

,Puszka jest głęboka, natomiast jest potraktowana jak rozeta i łaczą się tam cztery kable na szybkozłaczki. Najgorszy jest jeden kabel, który wychodzi z boku mniej wiecej w połowie głebokości. Zwykły wlacznik sie mieści, czujce brakuje z 20 mm.
    Nadmienię, że żadne prucie ścian nie w chodzi w rachubę

0
  • #4 06 Lis 2016 22:00
    januszbe
    Poziom 19  

Jeżeli dany czujnik nie mieści się w puszce to są dwie możliwości
    - przewód który wychodzi z boku tak kiepsko przesuwamy na tył puszki
    - montujemy obok drugą puszkę przedłużamy przewody które nas interesują i cieszymy się z dobrej roboty a żona, dziewczyna, kochanka, sąsiadka( nie potrzebne skreślić) ma to co chciała.

0
  • #5 06 Lis 2016 22:21
    judy19
    Poziom 8  

Jak napisałem wyżej -zadnego prucia kucia i jakiejkolwiek ingerencji w tynkach.
    Albo coś sie zmieści albo odpada.

0
  • #6 06 Lis 2016 22:30
    retrofood
    Moderator

judy19 napisał:
    ,Puszka jest głęboka,

Nie wierzę, to nie jest możliwe. Wymień puszkę którą masz na głęboką i nie będzie żadnych problemów.

0
  • #7 07 Lis 2016 00:00
    januszbe
    Poziom 19  

Kolego retrofood ale kolega judy19 nie chce prucia ścian, przerabiania, kombinowania po prostu chce kupić nowe urządzenie i ma działać w takich warunkach i na takich zasadach jak On chce

0
  • #8 07 Lis 2016 00:47
    retrofood
    Moderator

januszbe napisał:
    Kolego retrofood ale kolega judy19 nie chce prucia ścian, przerabiania, kombinowania po prostu chce kupić nowe urządzenie i ma działać w takich warunkach i na takich zasadach jak On chce

Fakt, mnie się wydawało, że wymiana puszki nie jest pruciem ścian, ale pewnie się myliłem.

0
  Szukaj w 5mln produktów