Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Premium 420dci błąd po wymianie licznika.

WoszczynskiW 06 Lis 2016 21:50 735 4
  • #1 06 Lis 2016 21:50
    WoszczynskiW
    Poziom 2  

Witam poszukuję rozwiązania z licznikiem w renault premium 420 dci po wymianie licznika kolejnego z rzędu wyświetla mi niekompatybilne VECU na starych zegarach wszystko ok jak tylko zamontuje inne to wywala błąd muszę wymienić ponieważ wyświetlacz mi padł bardzo proszę o pomoc.

0 4
  • #2 07 Lis 2016 21:54
    serwis_gh
    Specjalista - układy wtrysku Diesel

Witam
    A jeśli w Twoim aucie padł by immobilizer to podmieniałbyś wszystkie inne aż do momentu kiedy silnik odpali??? A może trzeba było zaprogramować?

0
  • #3 08 Lis 2016 10:15
    WoszczynskiW
    Poziom 2  

A gdzie zaprogramuje licznik w Szczecinie

0
  • Pomocny post
    #4 08 Lis 2016 16:25
    tolo
    Poziom 33  

Może łatwiej przełozyć uszkodzony wyswietlacz lub sprawdzić licznik gdzie zapisane jest immo i przeprogramować dane ze starego do nowego licznika.

0
  • #5 23 Lut 2017 14:56
    WoszczynskiW
    Poziom 2  

tolo wymieniłem wyświetlacz w starych zegarach i wszystko gra dzięki!!!
    a jak komuś to pomoże to przy kupnie innych zegarów w dci to ważne jest nr części zegara ponieważ nie wszystkie pasują do tego modelu przy próbie programowania wysypią się tak miałem z zegarami swoimi gdy w serwisie próbowali wgrać soft padły dostałem wykaz nr części z jakimi współgra moje vecu ,ale niema tego złego Tolo za twoją radą wymieniłem wyświetlacz z uwalonych zegarów i waszysko gra.

Dodano po 4 [minuty]:

jak ktoś ma problem jak mój to w Szczecinie wgrać może soft do zegarów w TRUCK AUTO na rądzie Hakena

0