Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

buczenie we wzmacniaczu do kompuera

badiporta 08 Lis 2016 14:24 414 4
  • #1 08 Lis 2016 14:24
    badiporta
    Poziom 9  

buczenie we wzmacniaczu do kompuera

Witam i proszę o pomoc wymyśliłem sobie zrobić mały wzmacniacz w komputerze.Bo zajmuje mało miejsca mogę zasilić od razu z zasilacza.Tylko to buczenie na pewno nie jest to wina zasilania buczy tak jak słychać jeśli jest sygnał z komputera.Ale jak podłącze z innego zródła np komórka to ) buczenia.Nawet słychać w głośnikach kręcący się dysk przy odpalaniu windowsa.Pewnie problem z masą ale gdzie i dlaczego ? Płyta przykręcona wszystkimi sróbami tylko nie mam tylnego panelu na płycie głównej gdzie są wszystkie wejścia I/0 nie miałem w zestawie jak kupiłem płytę główną bo była nowa ale z brakującym panelem dlatego duuuzo tansza.Jak chcecie sobie posłuchac ten w....super dźwięk który doprowadza mnie ....to dodałem załącznik.Teraz ciągnę na małych pierdzioszkach.Do czasu aż nie znajde rozwiązania.Zdjecie też dodałem ale pewnie nic nie da.Dziękuję może coś wymyślicie

0 4
  • #2 08 Lis 2016 15:04
    szymon122
    Poziom 37  

Problemem jest tu właśnie zasilacz, on wprowadza swoje zakłócenia. Zastosuj oddzielny do wzmacniacza tylko nie ATX bo nie jest on stworzony do niego.

0
  • #3 08 Lis 2016 15:55
    badiporta
    Poziom 9  

Sprubuje osobnym zasilaniem.Ale dlaczego buczy tylko po podlaczeniu sygnalu z komputera z wyjścia audio.A jaki kolwiek inny sygnal inny laptop komorki Itp.Jest idealnie? Mimo ze jest wlasnie zasilony, z komputera "0" jakiegokolwiek szumu? Nawet jak podlaczone sa te małe głośniczki z własnym zasilaniem,to slychac podobne dzwieki ale bardzo słabo.Bo nie ma tam dużego wzmocnienia.Moze nie ma uziemienia siec? Cos by to moze zmienilo?

0
  • Pomocny post
    #4 08 Lis 2016 16:24
    szymon122
    Poziom 37  

badiporta napisał:
    Ale jak podłącze z innego zródła np komórka to ) buczenia

Twój opis jest tak chaotyczny, że nie dziw się, że ktoś czegoś nie rozumie.
    Najpierw spróbuj z zewnętrznym zasilaczem.

0
  • #5 08 Lis 2016 16:48
    badiporta
    Poziom 9  

Zobaczę jutro z zewnetrznym zasilaniem i dam znać.Dziękuję

0