Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kontrolka poduszek pali sie po uruchomieniu

12 Lip 2005 23:31 1411 6
  • Poziom 10  
    Kupiłem tydzień temu Vectre B 1998 1.6 16V.
    Wszystko było w porządku przez cały tydzien i nagle ta cholerna kontrolka zaczeła sie palic.Dokładnie jest tak: po przekrenceniu kluczyka bez zapłonu kontrolka gasnie po ok 2 sek, natomiast po uruchomieniu silnika zapala sie i juz nie chce zgasnąc.Mam pytanie czy warto grzebac pod fotelami czy od razu jechac na komputer.
  • Poziom 18  
    nie wyrażasz się jasno przez ten tydzień co nabroiłeś bo tak znikąd kontrolka się nie zapali .
  • Poziom 10  
    Nic przy tym samochodzie nie robiłem z wyjątkiem wymiany radia z orginalnego oplowskiego na radnio CD + MP3 ,ale po wymianie jezdziłem cały dzien i wszystko było OK .Jedna rzecz z którą może byc związany problem lampki to to ze dawałem sie przejechac tym samochodem kilku osobom a one dopasowywały sobie fotel kierowcy- moze wtedy mogli uszkodzić tą kostkę od napinaczy.
    Mam pytanko czy jak polutuje te przewody to bedzie juz ok czy musze jeszcze jechac na komputer zlikwidowac ten błąd.Nie da sie jakos samemu zresetowac tego sterownika np przez wyłączenie?
    Dzieki za odpowiedz.
  • Poziom 18  
    witam to pewniak ta kostka od napinacza pasów przez nia pali ci sie lampka a zgasić musisz w serwisie. Choć spróbuj rozłączyć ako na noc może zgubi błąd
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Wielkie dzieki za pomoc.
    Najpierw polutuje te przewody albo kupie jakąs dobra kostke a pózniej pojade na ten komputer. A tak apropo moze znacie jakiś w miarę tani warsztat na terenie Łodzi gdzie mi to zrobią.
  • Poziom 15  
    marogl napisał:
    ......albo kupie jakąs dobra kostke.....

Tylko nie kupuj kostki od Vectry bo to lipa - jeśli juz to od Omegi B - tam nigdy nie ma z tym problemu. Nie pamiętam dokładnie ale ta trochę inaczej jest to zrobione ze stykami. Najlpewniejsze będzie jednak lutowanie przewodów ze sobą... w końcu fotela raczej chyba nie przewidujesz wyjmować :)