Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cisnienie pompy hydraulicznej Ursus 360

09 Lis 2016 22:00 10614 6
  • Poziom 15  
    Witam, chciałem się dowiedzieć jakie ciśnienie generuje pompa hydrauliczna w URSUS 360? I dodatkowo czym to mogę zmierzyć? Są do tego jakieś przyrządy? Mógłby mi ktoś opisać lub pokazać zdjęcie takiego przyrządu jak on wygląda?
  • Poziom 12  
    Do pomiaru ciśnienia polecam manometr jest on również wykorzystywany do pomiaru ciśnienia wody w kranie.

Moderowany przez T5:

W kranie mamy około 0,6 bara w ursusie kilkaset.
    Za następną taką bzdurę zbanuję bez litości.
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 12  
    Zgadzam się z kolegą miałem to samo mniej więcej napisać ale telefon mi się rozladowal. Ale kolega ma tu zupełna rację
  • Poziom 20  
    Warto dodać że nie zawsze niskie ciśnienie oznacza zużytą pompę, u mnie tak było. Zużyte okazały się oringi w zaworkach w rozdzielaczu, po wymianie na odrobinę grubsze jeszcze nie widziałem tak szybkiej hydrauliki w żadnej c360.

Nie polecam w domu rozbierać rozdzielacza samemu, jeśli się nie zna choć trochę na tym.
  • Poziom 15  
    Dziękuję za pomoc, pompa została zbadana manometrem i temat został załatwiony. Dziękuję za pomoc.