Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha Pianocraft Blue Ray mdr940 ciągła głośna praca wentylatora.

10 Lis 2016 17:45 363 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z odtwarzaczem Blue Ray w Yamaha pianocraft 940. Irytuje mnie głośna praca wentylatora, który nie wyłącza się niezależnie od tego czy odtwarzacz jest włączony czy nie. Za każdym razem muszę wyłączać zasilanie, aby nie hałasował wentylator kiedy cały zestaw jest w trybie stand by.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to naprawić?
  • Poziom 12  
    Czy on był przerabiany albo coś? Musiałbym zobaczyć schemat ale możesz zastosować narazie wyłącznik do samego wentylatora poszukać schematu i spr. Czy wszystko jest ok postaraj się wysłać zdj to będziemy mogli zobaczyć co i jak ktoś tu na forum polapie się w temacie
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedź. Nie było żadnych przeróbek. Wentylator uruchamia się po włączeniu zasilania. Po wypięciu wtyczki wentylatora wyakakuje informacja o jego niewłaściwej pracy i blokuje działanie odtwarzacza. Jak znajdę schemat to zamieszczę razem ze zdjęciami.
  • Poziom 2  
    Postanowiłem wrócić do tematu po 2 latach bo akurat trafiłem na service manual ze schematami. BD wciąż mam w użyciu i nic się nie zmieniło. Wiatrak wciąż buczy gdy tylko włączone jest zasilanie ( opcja stand by). Może jest ktoś mądry, kto mi powie czy to jest jakaś usterka, czy te yamahy tak po prostu miały, ew. załączony manual coś wyjaśni. Z góry dziękuję za każdą pomoc.