Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo win 8 - nie instaluje win 8 z pendrive

le01989 11 Lis 2016 12:05 195 2
  • #1 11 Lis 2016 12:05
    le01989
    Poziom 7  

Witam,
    mam problem z zainstalowaniem win8 na moim laptopie. Naprawiałem dysk(MHDD zerowanie i remap). Wcześniej zrobiłem bootowalnego pendriwa z windowsem. Teraz, gdy chcę zainstalować z tego pendriva windowsa, to wyskakują mi opcje takie jak: napraw dysk, odśwież, przywróć z punktu przywracania systemu. Żadna z tych opcji jednak się nie uruchamia bo wyskakuje, że nie ma partycji odzyskiwania systemu, bądź, że dysk jest zablokowany. Gdy chciałem ręcznie wybrać ścieżkę i wchodzę w pendriva z windowsem, to wyskakuje mi błąd, że ścieżka jest nieodpowiednia. Nie wiem, jak zastartować instalację windowsa, bo nie chcę go "reperować", tylko zainstalować od nowa. Martwi mnie to, że jak szukałem w opcjach zaawansowanych ścieżki, to widziałem swojego pendriva, ale także dwie stare partycje C i D.

0 2
  • #2 11 Lis 2016 12:10
    Matuzalem
    Poziom 43  

Z opisu wynika, że to nie "bootowalny pendrive z Windowsem", a "dysk naprawy systemu" na pendrive'ie umieszczony może być.
    Jeżeli tka jest rzeczywiście, to proszę raz jeszcze utworzyć nośnik instalacyjny korzystając z tu: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows8 dostępnego narzędzia.

0
  • #3 11 Lis 2016 17:31
    le01989
    Poziom 7  

Dzięki wielkie za pomoc. Win zainstalowany. Temat do zamknięcia

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo