Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung LE40C530 przestają działać HDMI

11 Lis 2016 16:38 921 2
  • Poziom 13  
    Witam,

mam problem z wejściami HDMI: najczęściej pojawia się komunikat "Brak sygnału", a czasami że tryb jest nieobsługiwany. Poszukałem w internecie, okazało się, że ludzie przywracają w takich przypadkach ustawienia fabryczne i pomaga. W moim przypadku pomogło 1 raz, drugi raz już nie, zresetowałem z poziomu trybu serwisowego i tak "naprawiłem" HDMI tydzień temu. Tym razem resety już nie pomagają. Nie działa ani jedno HDMI. Czy jest jakaś szansa na naprawę? Jak ktoś ma pomysł gdzie szukać usterki to proszę o informację - TV oprócz tego działa bardzo dobrze i z jakości obrazu też jestem bardzo zadowolony - nie chciałbym wyrzucać telewizora z powodu takiej "drobnostki".

pozdrawiam. Kamil
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Witaj. Spróbuj wymienić przewody HDMI, bo tu podejrzewałbym winę Twoich problemów. Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Chciałbym żeby tak było, jednak malo to prawdopodobne żeby 3 przewody zepsuły mi się w jednym czasie. No chyba że jeden uszkodzony przewód powoduje problemy. Postaram się jutro kupić albo pozyczyć jakiś 100% sprawny przewód.

pozdrawiam. Kamil