Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ducato 2.3 multijet 2012 130 - kierunkowskazy...

11 Lis 2016 16:57 1629 4
 • Poziom 7  
  Witam. Mam problem z kierunkowskazem prawym w swoim ducato otuż po załączeniu kierunku 6 razu kontrolka kierunku miga poprawnie a następnie przyspiesza tak jakby żarówka była przepalona jednak na zewnątrz kierunek miga poprawnie z odpowiednią częstotliwością. Żarówki są dobre świecą normalnie, w toku naprawy wymieniłem już trzy komplety i dalej nic. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest wstanie coś podpowiedzieć?
 • Poziom 34  
  Żarówki obrysowe po 5W a przednie i tylne po 10W tylko i wyłącznie. Jak nie to do sprawdzenia konektory lamp.
 • Poziom 9  
  Jeśli masz hak to sprawdz instalację łącznie z modułem i wtyczką.
 • Poziom 7  
  Witam podmieniłem dzisiaj lampy z innego auta i nadal to samo lewy kierunek działa poprawnie prawy na zewnątrz również a na zegarach szybko miga strzałka i uruchamia się kontrolka przepalonej żarówki. Trochę skołowany już jestem. Kolego Hektar Zahler obrysówek bocznych auto nie posiada wersja L2H2, tylne rozumiem że chodzi o podświetlenie tablicy tak?
 • Poziom 34  
  To może są oporniki jakieś w lusterkach powkładane jak nie posiada. Ładnie idzie pomierzyć prądy na kierukach wysterowując je z urządzenia diagnostycznego - żarówka świeci na stałe. Mimo komplikacji taka robota miodzio robota.