Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z zalogowaniem się do konta WOUTempAdmin

11 Lis 2016 17:02 1518 4
  • Poziom 24  
    Instalowałem aktualizacje za pomocą WSUS Offline. Nie chciały mi się od 2 dni zainstalować aktualizację to usunąłem WSUS. Niestety nadal logowało mnie do użytkownika WOUTempAdmin. Dlatego wziąłem i go usunąłem. Teraz niestety gdy uruchamiam komputer to zamiast logować mnie do użytkownika to chce do WOUTempAdmin i mam podać hasło. Gdy daje enter to mam komunikat: "nazwa użytkownika lub hasło jest nieprawidłowe". Natomiast mojego konta na które chce się zalogować nie widać. Co mam zrobić? Nie mogę się teraz do systemu nawet w trybie awaryjnym
  • Poziom 24  
    Windows 7 Home Premium
  • Poziom 1  
    Tak, tak się dzieje przy instalowaniu poprawek off line. Programik tworzy tymczasowe konto użytkownika. Ważne też jest co naciskasz, jak podczas instalacji system prosi o potwierdzenie jakichś operacji. Teoretycznie po zainstalowaniu poprawek system powinien usunąć to tymczasowe konto i powrócić do normalności. Zmienił się zapis w rejestrze wartości: "DefaultUserName" w kluczu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
    i nie tylko. Jeśli jesteś "początkujący", nie wiem jak bardzo, to raczej zwróć się o pomoc do jakiegoś bardziej zaawansowanego. Nic złego się nie stało. Trzeba tylko użyć bardziej zaawansowanych technik, żeby uruchomić. Zwłaszcza, że nie uruchamia się też w trybie awaryjnym. Można użyć wiersza poleceń, uruchomionego z płytki instalacyjnej, jeśli umiesz lub pogrzebać się w rejestrze, też jeśli umiesz. Napisanie instrukcji ogólnej zajęłoby zbyt dużo czasu, nie znając okoliczności zdarzenia. Poszukaj w sieci instrukcji o zarządzaniu, przywracaniu, logowaniu się na konta i profilach użytkowników, Trochę czasu to zajmie.
    Tu masz kilka podpowiedzi, dodaj http:
    //soisk.pl/zarzadzanie-uzytkownikami-za-pomoca-net-user/
    //soisk.info/index.php/Zarz%C4%85dzanie_u%C5%BCytkownikami_poprzez_NET_USER
    //support.microsoft.com/pl-pl/kb/947242
    //support.microsoft.com/pl-pl/kb/947215
    Zanim pogrzebiesz sam w systemie, zrób przynajmniej kopię partycji systemowej lub rejestru.
    Przywracanie z punktu przywracania nie bardzo ma zastosowanie, bo po pierwsze nie można dostać się do systemu a po drugie, usunie to wszystkie późniejsze zmiany. A chyba nie o to chodzi, tylko o to, żeby uruchomić system z zainstalowanymi ostatnimi aktualizacjami.
    Powodzenia.