Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Monitor 27 do 1000zł Filmy, Gry, Internet

MarcinE95 11 Nov 2016 21:40 402 4
    MarcinE95
    Level 10  
    Cześć. Od dłuższego czasu chciałem zmienić monitor i chyba w końcu nadszedł ten czas. Co prawda kupię go dopiero na początku grudnia, ale już teraz chciałbym rozeznać się na rynku i prosić Was o pomoc. Od kilku lat mam monitor Samsung B2230N i jak do tej pory jestem z niego zadowolony. Wszystko działa i nie miałem z nim nigdy żadnych problemów. Ale teraz chciałbym coś ze znacznie większym ekranem. I tu zastanawiam się czy 27 cali to będzie dobry wybór. Więcej na pewno nie chcę. Monitora będę głównie używał do przeglądania Internetu oglądania filmów, ale też do gier takich jak Battlefield lub GTA V. Przeglądałem już jakie są monitory na rynku, ale parametry nie wiele mi mówią. Fajnie by było gdyby monitor miał cienkie ramki, ale to nie jest wymóg. Nie potrzebuje też żadnych super dodatków nawet takich jak głośniki.
    Jak na razie w oko wpadł mi monitor Dell S2715H co prawda przekracza nieco budżet, ale bardzo fajnie wygląda.
    Czy ktoś z Was może mi coś polecić? Czy w tej kwocie znajdę w ogóle coś sensownego? Jeśli to ma jakieś znaczenie moja karta graficzna to MSI GTX 950. W przyszłości na pewno ja zmienię na coś lepszego. Z góry dziękuję za pomoc.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    MarcinE95
    Level 10  
    To będzie najlepszy wybór w tej cenie? A ten Dell o którym wspomniałem? Jeśli już kupowalbym Asusa to chyba model VC279H jakoś najbardziej do mnie przemawia. Tak jak mówiłem kompletniw nie potrzebne mi są w monitorze gloaniki, ale fajnie że ten model na wąskie ramki.
    Ps. Czy taka rozdzielczość przy 27 calach będzie odpowiednia?
    MarcinE95
    Level 10  
    O tyle jeszcze jestem w stanie przekroczyć swój budżet jeśli warto. A co z tą opinią która jest na stronie x-kom?
    I nie musi to być monitor typowo do gier. W gry również gram, ale dużo więcej przeglądam Internetu i oglądam jakieś filmy.