Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG F1022ND - Wypompowywani wody podczas cyklu prania

13 Lis 2016 13:08 315 5
  • Poziom 10  
    Witam.
    Zauważyłem że podczas zasadniczego cyklu prania czy tez plukania z pralki schodzi woda. Pralka nie dopompywuje wowczas nowej. Po skonczonym cyklu prania plucze wypompowuje i wiruje. Nie wskazuje zadnych błędów. Wąż odprowadzajacy wode prawidlowp podłączony.
  • Specjalista AGD
    akkoko napisał:
    Wąż odprowadzajacy wode prawidlowp podłączony

Czy aby na pewno...?
  • Poziom 17  
    akkoko napisał:
    Witam.
    Wąż odprowadzajacy wode prawidlowp podłączony.

Fabrycznie na pewno jest prawidłowo podłączony,pytanie tylko na jakiej wysokości jest u Ciebie odpływ.Może wąż odpływowy leży na posadzce.
  • Poziom 10  
    Wąż na odpowiedniej wysokosci. To jest juz druga pralka podlaczona do tego odplywu. Ta przpadlosc prawdopodobnie pojawila sie z 2 misiace temu kidy to zona wspomniala ze w praniu sa pozostalosci proszku. Sadzilem ze grzalka wysiada ale zona sprawdzala czy grzeje podczas prania i grzala ale nie zwracała uwagi na wode bo pranie bylo namoczone.
  • Poziom 17  
    Proszę zrobić cykl prania zasadniczego w temp.90°C bez wsadu oraz bez dodawania proszku do komory.Zbyt dużo proszku do prania ładowanego do pralki i stąd pozostałości proszku na pranych ubraniach.Zobaczymy jaki będzie efekt.
  • Poziom 10  
    W trakcie prania, gdy woda samoistnie schodziła z pralki wyciągnąłem wąż spustowy z podłączenia do kanalizacji, usłyszałem dźwięk zasysanego powietrza a woda przestała wypływać z węża. Podczas drugiego prania woda już nie schodziła. Najprawdopodobniej mam zatkany otwór odpowietrzający kanalizację. Teraz tylko to tak mogę wytłumaczyć to podciśnienie w kanalizacji które wyciągało wodę z pralki. Jak problem dalej będzie istniał, po udrożnieniu odpowietrznika, odezwę się.