Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bebop2 - Filmik z drona sciągniety nie do końca

13 Lis 2016 15:20 1977 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Szukam programu do odtwarzania plików video który otworzyłby filmik w formacie MP4, ale nie ściągnięty do końca. Chodzi o to że dron zawisnął na wysokim drzewie i nie można go namierzyć . W trybie awaryjnym ściągnąłem przez wifi ostatni filmik z kraksy , ale nie do końca bo siadła bateria. Firma Parrot poleciła program VLC ale też nie odpaliło. Plik ma rozmiar około 600 MB tak więc wg mnie powinno coś tam być ,proszę o pomoc .
    Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    Spróbuj taki programik - virtualdub. On potrafi odtworzyć klatki kluczowe i odbudować przerwany strumień.

pzdr
    R.
  • Poziom 2  
    rorchach napisał:
    Spróbuj taki programik - virtualdub. On potrafi odtworzyć klatki kluczowe i odbudować przerwany strumień.

pzdr
    R.

Dziękuję za pomoc , ale pojawił się komunikat że nie może otworzyć pliku w tym formacie
    Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    Hej,
    nie pamiętam już dokładnie ale VD potrzebował bodajże dodatkowych bibliotek do obsługi formatu mpeg'a 4 jeżeli nie miał on odpowiednich codeców w systemie. Już od jakiegoś czasu nie używam windowsa i mam teraz pod ręką tylko maca, więc ciężko mi to sprawdzić ale sprawdz to.

http://thesunstroke.blogspot.com/2014/06/how-to-make-virtualdub-openedit-mkv-mp4.html

Na pewno Virtual Dubem odzyskiwałem właśnie urwane pliki skompresowane h264 w avi (czyli format mp4 - tylko enkapsulacja inna).

pzdr
    R.
  • Poziom 2  
    Dzięki, ale ten mój plik nadal się nie otwiera. Być może technicznie jest to niemożliwe :-(