Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran

Natraf 13 Lis 2016 17:19 795 0
  • #1 13 Lis 2016 17:19
    Natraf
    Poziom 1  

HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów !

Jako że jest to mój pierwszy post, proszę o wybaczenie jeśli popełniłem jakiś błąd.

Mam problem z laptopem HP Pavilon 15 n-065sw a dokładniej z instalacją sterowników karty graficznej
    Jako że jest tam według specyfikacji dwie, karty graficzne HD 8400 i 8670M ( Tak mi się wydaje według strony HP)
    Po instalacji 8400 następuje zgon laptopa. Nie ma możliwości nic zrobić pod Windows 10 czarny ekran.
    Natomiast wchodząc w tryb awaryjny wszystko chodzi i wykazuje zainstalowane dwie karty graficzne.
    Po usunięciu 8400 System Windows 10 uruchamia się normalnie, na ok 10 min ,o czym karta 8400 instaluje się samoczynnie . Próbowałem ją wyłączyć kiedy widnieje pod nazwą urządzenie Wideo ,lecz to nic nie pomaga.

Czy jest jakaś możliwość wyłączenia tej karty graficznej na stałe ?
    problem trwa ok 2 dni
    Robiłem czystą instalacje Windows 10 do czasu połączenia z Internetem jest ok karty jest niezainstalowana natomiast przy połączeniu z Internetem, pobiera samoczynnie aktualizacje oraz brakujące sterowniki i wszystko się sypie .
    Nawet instalacja sterowników ze stron AMD daje taki same efekt na 19% i czarny ekran i tak w koło z trybem awaryjnym .

Przesyłam zdjęcia menagera urządzeń
    HP Pavilon 15 n065sw - Karta graficzna Radeon HD8400 Po instalacji czarny ekran

0 0