logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlock z Samsung b2710 Orange bez utraty gwarancji?

Pi00tr3k 13 Lis 2016 22:52 2583 7
REKLAMA
  • #1 16060429
    Pi00tr3k
    Poziom 8  
    Witam. Czy jest możliwość ściągnięcia z wyżej wymienionego telefonu na własną rękę simlocka? Nie interesuje mnie żadna utrata gwarancji itd. Po prostu, czy można to zrobić samemu BEZPŁATNIE? Przeczytałem kilka stron, ale mimo kilku napotkanych sposobów nic nie działa. Czy wszystkie te kody podawane na różnych stronach są dostępne do wpisania, jedynie po opłaceniu usługi ściągnięcia simlocka w jakimś serwisie? Gdzieś widziałem też wpis, że podobno nie da się za darmo, jednakże słyszałem, że ludzie sami robią takie rzeczy. Wybaczcie brak obeznania w temacie. Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 16060678
    mobista
    Poziom 35  
    Tak zrobisz w domu samodzielnie posiadając odpowiedni sprzęt.
  • REKLAMA
  • #3 16060984
    Pi00tr3k
    Poziom 8  
    Co masz na myśli, mówiąc odpowiedni sprzęt?
  • REKLAMA
  • #4 16061025
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Pi00tr3k napisał:
    Co masz na myśli, mówiąc odpowiedni sprzęt?


    Pytałeś czy można bezpłatnie w domu więc kolega odpowiedział, że można tylko trzeba mieć sprzęt, ale jego trzeba kupić, reasumując za darmo się nie da w żaden sposób bo tak czy inaczej trzeba zapłacić.
  • #5 16061325
    Pi00tr3k
    Poziom 8  
    Co chyba nie znaczy, nie mogę zapytać, o jaki sprzęt chodzi koledze. Tak z czystej, ludzkiej ciekawości. Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi i pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #6 16061408
    nutergsm
    Moderator - GSM
    Sprzęt np. taki jak z3x.
  • #8 16061425
    Pi00tr3k
    Poziom 8  
    Dzięki wielkie jeszcze raz za odpowiedzi. Dobrze wiedzieć choć trochę więcej na ten temat (jezu, jakie to drogie! :D).
    Pozdrawiam!
REKLAMA