Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skąd można pobrać gotowe kody źródłowe AVR?

Maaaarek84 15 Lis 2016 07:06 966 6
  • #1 15 Lis 2016 07:06
    Maaaarek84
    Poziom 4  

Witam, znacie może strony na których użytkownicy umieszczają sprawne kody źródłowe pod AVR?! Kiedyś przypadkiem na takie strony natrafiałem ale nie zapisałem ich. Teraz też szukam i jak coś znajdę to wkleję tu dla pamięci.

0 6
  • #4 15 Lis 2016 22:37
    Maaaarek84
    Poziom 4  

Tego typu informacje poszukuje, które dają gotowe rozwiązania bez główkowania. Wiecie, są ludzie którzy maja ciekawe pomysły w głowach ale nie mają cierpliwości do rozwiązywania krzyżówek jakie dają im książki. Teraz liczy się pomysł i jego szybka realizacja inaczej szkoda głowy na pomysły w połowie zrealizowane.

https://kartikmohta.com/tech/avr/tutorial/

0
  • #5 16 Lis 2016 07:04
    dondu
    Moderator Mikrokontrolery Projektowanie

Maaaarek84 napisał:
    Tego typu informacje poszukuje, które dają gotowe rozwiązania bez główkowania. Wiecie, są ludzie którzy maja ciekawe pomysły w głowach ale nie mają cierpliwości do rozwiązywania krzyżówek jakie dają im książki. Teraz liczy się pomysł i jego szybka realizacja inaczej szkoda głowy na pomysły w połowie zrealizowane.

https://kartikmohta.com/tech/avr/tutorial/

No i dostałeś w linku, który zamieściłem. Jest ich tam setki.

0
  • #6 16 Lis 2016 22:37
    emarcus
    Poziom 35  

Maaaarek84 napisał:

Absolutna racja!

Nazywa się to 'PLAGIARYZM' - zjawisko znane jeszcze w starożytności....

e marcus

0
  • #7 17 Lis 2016 06:34
    Maaaarek84
    Poziom 4  

Zgadzam sie emarcus :) Ale ten plagiaryzm ma swoje złe i dobre strony. Bez niego nie byłoby ci tak wygodnie jak dzis 100lat temu, pomysl troche. Chcesz płacic korporacji 10.000 zł za urządzenie czy wolisz kupić za 2.000zł pracujące tak samo lecz uproszczone w 80% i posiadające tylko te funkcje które potrzebujesz.

0