Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2 - jak uruchomić automatyczne zamykanie drzwi po ruszeniu

15 Lis 2016 15:31 1299 5
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie.
    Drodzy forumowicze mam problem związany z automatycznym zamykaniem drzwi po ruszeniu w mojej Lagunie 2.
    Stosując się do wskazówek pokazanych na youtube u mnie to nie działa , czyli wciskając przycisk blokady drzwi na konsoli centralnej nic się nie dzieje.
    Prosze o pomoc jak to można rozwiązać i czy w ogóle się da.
    Z góry Dziękuje
  • Poziom 43  
    Funkcja włączana długim przytrzymaniem przycisku centrala to nie żaden antynapad tylko automatyczna blokada drzwi po ruszeniu autem. Na włączonym zapłonie lub odpalonym silniku trzymasz wciśnięty przycisk aż usłyszysz dźwięk.
  • Poziom 18  
    JAZIN7 napisał:
    Witam serdecznie.
    Drodzy forumowicze mam problem związany z antynapadem w mojej Lagunie 2.
    Stosując się do wskazówek pokazanych na youtube u mnie to nie działa , czyli wciskając przycisk blokady drzwi na konsoli centralnej nic się nie dzieje.
    Prosze o pomoc jak to można rozwiązać i czy w ogóle się da.
    Z góry Dziękuje

Witam,

Czy po krótkim przyciśnięciu przycisku "kłódka" drzwi się zamykają?
    Jeżeli tak to zastosuj się do wskazówek powyżej.
    Jeżeli nie to może być uszkodzony zamek lub moduł centralnego zamka.
  • Poziom 3  
    Tak może źle się wyraziłem chodziło właśnie o to aby drzwi zamkneły się samoczynnie po ruszeniu autem.Dodam, że po krótkim naciśnięciu "kłódki" drzwi zamykają się i po naciśnięciu "autka" otwierają się.Zamki działają również dobrze przy zamykaniu i otwieraniu z karty.
    Laguna 2
    2.2dci 2003r.
    Sprawdzałem na włączonym silniku i nic.Nie ma żadnej reakcji
  • Poziom 18  
    Kolego musisz osiągnąć prędkości 15km/h aby drzwi ci się zamknęły.
    Jeżeli nie zamknie oznacza że nie przytrzymałeś przycisku kłódki na około 10 sekund.
  • Poziom 3  
    Stosowałem się do wskazówek z powyższego postu i filmiku youtuba czyli wkładamy karte wciskamy przycisk kłódeczki na 10s powinno być słychać sygnalizacje dźwiękiem ( takie pyknięcie ) u mnie tego nie ma i drzwi nie blokują się nawet przy 50km/h