Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy S5 - złącze, usb, ładowanie

Grand151 15 Nov 2016 16:46 4770 7
    Grand151
    Level 10  
    Witam mam problem z moim samsungiem a dokładnie chodzi o gniazdo micro-usb, nie chce ono działać jak należy a mianowicie nie chce się ładować a w komputerze pokazuje "nieznane urządzenie usb", co dziwne podczas połączenia trybu Download działa jak należy. Po podłączeniu ładowarki na wyłączonym telefonie czasami się ładuje (choć na ogół nie działa w ogóle) a czasami wyskakuje symbol baterii z wykrzyknikiem w środku. Pomocy, czy jest ktoś kto może Mi pomóc? chciałbym oddać go do zmiany złącza ale nie wiem czy to coś da. Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    KamGr
    Level 24  
    Zaczął bym od dokładnego wyczyszczenia tego złącza w telefonie za pomocą np cienkiej szpilki tak aby nie wygiąć blaszki znajdującej się w środku i powyciągać ze środka wszelkie "brudy".
  • Helpful post
    zrobtosam.exe
    Level 16  
    Stawiam na gniazdo usb, bardzo czesta przypadlosc w tych modelach. Zrob jak kolega "KamGR" poradzil, ewentualnie jak masz stara szczoteczke do zebow i IPA to sprobuj przeczyscic. Jezeli to nic nie da to polecam udac sie do dobrego serwisu, gdyz wymiana w gniazda ladowania w tym modelu nie nalezy do najlatwiejszych zwlaszcza ze trzeba wyciagac wyswietlacz ktory jest dosyc mocno przyklejony zeby sie dostac do srodka.
    zrobtosam.exe
    Level 16  
    Jezli rozebrales telefon i zamawiasz cala plytke zwroc uwage na revision jaki jest napisany i zamow taki sam.
    Grand151
    Level 10  
    Po wymianie gniazda telefon śmiga aż miło.
    PS. Aż się przestraszyłem czytając twój ostatni post... Ale szczęście że trafiłem. :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za chęci.