Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym sie rozni panel zintegrowany od ukrytego w zmywarce do zabudowy

nikkka81 16 Lis 2016 12:15 2748 2
  • #1 16 Lis 2016 12:15
    nikkka81
    Poziom 9  

Witam, mam taki metlik w głowie: nie wiem na czym polega różnica miedzy panelem zintegrowanym od ukrytego w zmywarkach do zabudowy. Na stronie sklepu gdzie chce kupic zmywarke jest podział na panel odkryty(to oczywiste), ukryty lub integrowany, na zdjeciach sprzetu nie widze rożnicy. Jest jakaś różnica wogóle. Dodam, że drzwiczki(front) mam juz kupione w wysokosci 72 cm, zmywarka którą chce ma 82 cm.

0 2
  • Pomocny post
    #2 16 Lis 2016 12:35
    krisRaba
    Poziom 25  

Podział wg RTVeuroAGD...

Zintegrowany (zakryty)
    Zewnętrzny (odkryty)

Wydaje mi się, że pozostałe "typy" to kwestia różnego nazewnictwa tego samego zjawiska ;). Warto jak co dopytać w sklepie, jeśli masz wątpliwości, bo w końcu to oni tak podzielili produkty...
    Ale z życia wiem, że często jest przeklepana nazwa marketingowa z jakiegoś opisu i sprzedawcy nie zawsze wnikają w różnice. Producent napisał tak, to piszę tak ;)

1
  • #3 17 Lis 2016 10:06
    nikkka81
    Poziom 9  

Dziekuje, no własnie tez mi sie wydaje że ukryty a zintegrowany to to samo. W sklepie meblowym nazwano ten typ wewnetrznym. Własnie bede zamawiac przez internet dlatego musze miec pewnośc, a w sklepie stacjonarnym mialam wrazenie że sprzedawca sie zakrecił. Na stronie sklepu sa tylko 4 modele z panelem ukrytym a ponad 80 z zintegrowanym. Myśle że te 4 ukryte to własnie sztuczne dzielenie nazewnictwa. Taką mam nadzieje ;) Dziekuje jeszcze raz za pomoc.

0