Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Który radioodtwarzacz jest lepszy? Proszę odpowiedzcie.

Wisienka8794 16 Nov 2016 17:00 2355 19
    Wisienka8794
    Level 7  
    Witajcie. Jestem kobietą i pierwszy raz zamieszczam temat na tym forum. Gdy będzie coś źle musicie mi wybaczyć. ;) Narzeczonemu na urodziny postanowiłam kupić radioodtwarzacz. Proszę was byście ocenili który jest lepszy. Dziękuję z góry.
    Pioneer MVH-AV270B czy Pioneer FH-X840DAB:
    Który radioodtwarzacz jest lepszy? Proszę odpowiedzcie.big_142174...nt_top.jpg Download (99.66 kB) Który radioodtwarzacz jest lepszy? Proszę odpowiedzcie.large_Unti..d-1.png Download (80.21 kB)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    osiniak75
    Level 34  
    Narzeczonemu radioodtwarzacz do samochodu? Nie lepiej coś bardziej osobistego?
    Jakiś łańcuszek, portfel, jakąś szaloną randkę niespodziankę itp. Ja bym takim drogim prezentem był trochę skrępowany. No chyba że narzeczony lubi takie gadżety.
    Wisienka8794
    Level 7  
    Nie jesteśmy ze sobą pół roku tylko kilka ładnych lat. Więc portfele zegarki perfumy łańcuszki były. ;) Teraz kończy 30 lat i chciałam sprawić mu coś fajnego i dobrego z czego będzie naprawdę zadowolony. ;)
    osiniak75
    Level 34  
    Na 30 to coś co zapamiętałby do końca życia, by mógł mając lat 80 chwalić się w kolejce u gastrologa kolegom A wiecie chłopaki jak miałem 30 lat, to wtedy jeszcze moja narzeczona sprawiła mi na urodziny taki prezent że nawet dzisiaj jak o tym pomyślę to...
    m2c
    Level 19  
    FX-X840DAB jest bogatszy jeżeli chodzi o funkcje audio. Posiada filtry, odtwarza pliki FLAC oraz posiada tuner DAB, czyli można słuchać cyfrowego radia.
    MVH-AV270BT posiada dotykowy ekran oraz wejście AV, czyli można podłączyć na przykład kamerę cofania. Jesteś pewna że ma to być odtwarzacz w rozmiarze 2DIN? Do tego czy demontaż fabrycznego radia nie pozbawi auta niektórych funkcjonalności.
    Wisienka8794
    Level 7  
    W tym momencie jest sony więc to nie jest fabryczne radio. ;) I o jakie funkcje takie radio może pozbawić samochód?

Dodano po 1 [minuty]:

Osiniak75 to może podpowiesz jaki to mógłbym być prezent? Dla przykładu. ;)

Dodano po 3 [minuty]:

Zresztą będzie super tort i impreza niespodzianka więc myślę że zapamięta te urodziny. :-)
    osiniak75
    Level 34  
    Skok z samolotu na spadochronie (z instruktorem oczywiście), przejażdżka Lambo po torze, czy weekendowy wypad we dwoje do domku z bali z kominkiem. Coś spontanicznego, szalonego. Chciałabyś dostać na okrągłe urodziny garnki nawet jakby były pozłacane?
    krystian199729
    Level 8  
    Jeśli twój narzeczony lubi bawić się różnymi funkcjami i duperelami odpowiedni będzie FX-X840DAB jeśli zależy mu na dotykowym ekranie i funkcjonalności to wybierz MVH-AV270BT sam osobiście wybrał bym MVH-AV270BT ze względu na możliwość podłączenia kamery cofania itp + ładny dotykowy ekran :)
    Wisienka8794
    Level 7  
    Akuratnie z garnków cieszyła bym się. ;) bardzo lubię gotować. :-) I wszystkie przedmioty związane z tym mnie cieszą
    . :-) Kupuje radio bo przy rozmowie zasugerował mi co chciałaby dostać. ;) ceni praktyczne prezenty i ten taki będzie. ;) dodatkowo jak wspominałam impreza niespodzianka. ;) Każdy jest inny i każdego cieszy co innego. ;) indywidualna sprawa. Romantyczne weekendy zostawiamy sobie na walentynki i rocznicę. ;) a nad skokiem ze spadochronem myślałam owszem i to długo ale żeby skoczyć musiałby kilka miesięcy czekać na odpowiednią porę. W tym momencie pracuje daleko więc z niektórymi tymi pomysłami dużo byłoby problemów przy realizacji. ;)
    Wisienka8794
    Level 7  
    Hej. A co myślicie o takiej stacji multimedialnej. Wiem ze to jakaś chińska firma ale czego dzisiaj w Chinach nie robią? Czytałam dużo opini są całkiem pozytywne, oglądam recenzje na yt i tez są niezłe a wy co o tym myślicie jakie macie doświadczenie z tym urządzeniem. 

Vordon Dignity HT-869V2 

Miałam na oku pionera ale posiada mało funkcji i nie wygląda tak ładnie.
    krystian199729
    Level 8  
    Kupiłem niedawno podobne radio do tego chińczyka co wystawilas zdjęcie ma praktycznie te same funkcje i wyglad co moje tylko nie mam navi fajna sprawa ci powiem dużo bajerów itd jakoś też jest zadowalająca. Wiadomo Chiny to Chiny i już raz mi dotyk siadł i nie łapal ale od czego jest gwarancja oddałem i dostałem nowe do tej pory nie narzekam wszystko działa jestem z niego zadowolony. To ze się kupi markowa rzecz nie znaczy że będzie lepsza i mniej awaryjna od chińskiej podróbki z reszta po coś te gwarancję są :P
    krystian199729
    Level 8  
    Proszę bardzo :) mam nadzieję ze prezent się spodoba :)
    krystian199729
    Level 8  
    To nie tak ze odrazu padł :) po prostu coraz gorzej łapał aż przestał :) tylko ze radio było wiele razy wyciągane itp :) a całkowicie po jakichś 3/4 miesiącach zaczęły się problemy od czasu wymiany radia na nowe przez serwis nie mam jakich kolwiek z nim problemów może akurat trafiłem na felerną sztukę czasami się poprostu tak zdarza nawet najlepszym producenta :)
    Kamil_MADAFAKA
    Level 7  
    Witam. Mam pytanie czy ma może ktoś te radio vordon ht - 869v2 i jak one się sprawuje?
    kolibercio
    Level 18  
    Nie polecam zakupu chińskich radii, nieznanej firmy.
    Dla poprawnej jakości dźwięku, możliwości i funkcji tylko Pioneer, Alpine i niektóre modele Kenwooda.
    Do 750 możesz już szukać Pioneera Deh-x9600bt.
    No chyba że koniecznie musi być wyświetlacz i dotyk, ale w tej cenie nic ciekawego nie dostanie.