Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Serwisant elektronik - audio, RTV - IVITER Warszawa

iviter 16 Lis 2016 20:42 441 0
 • #1 16 Lis 2016 20:42
  iviter
  Poziom 4  

  Firma IVITER poszukuje serwisanta w zakresie napraw sprzętu audio, rtv. Poszukiwany specjalista powinien być w stanie wykonać diagnozę oraz naprawę sprzętu - z naszej strony zapewnimy niezbędny sprzęt pomiarowy, narzędzia, wszystko co będzie potrzebne do poprawnej pracy.

  Poszukujemy wyłącznie osoby posiadającej wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie - nie zatrudniamy osób bez odpowiedniej praktyki.

  Poszukujemy również osób o innych specjalizacjach - zgodnych z ofertą naszej firmy http://iviterserwis.pl

  Warunki finansowe jesteśmy w stanie negocjować indywidualnie - w sposób taki, aby zadowolić potencjalnego kandydata.

  Mamy bardzo dużo pracy w tym zakresie. Potrzebujemy osoby, która jest bardzo sprawna - jej praca będzie przynosić nam określony zysk i jednocześnie praca będzie opłacać się wszystkim stronom. Jesteśmy w stanie rozważyć różne scenariusze - model prowizyjny, stałe wynagrodzenie, model mieszany. Jesteśmy otwarci, mamy bardzo dużo zleceń, sprawny dział obsługi klienta.

  Zapewniamy z naszej strony stanowisko do pracy, wszystkie niezbędne narzędzia wskazane przez zainteresowanego.

  Nasz lokal ma powierzchnię 200m2, mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Dzielnej 7a, róg Al. Jana Pawła II.

  Pracujący w naszym zespole technicy pomagają sobie wzajemnie w trudniejszych przypadkach.

  O nas

  Istniejemy od roku 2013. Zaczynaliśmy jako firma odzyskująca dane - naszym brandem w tym zakresie jest Klinika Danych (http://klinikadanych.pl). Po osiągnięciu licznych sukcesów w tej dziedzinie rozszerzyliśmy działalność w zakresie serwisu różnych urządzeń. Aktualnie bardzo dynamicznie się rozwijamy. Równolegle z serwisem zajmujemy się produkcją urządzeń elektronicznych, preparatów chemicznych do lutowania (ivichem) oraz handlem internetowym.

  Nasze plany

  Stworzenie przedsiębiorstwa zdolnego wysyłać statki w kosmos. Plan na najbliższe lata to stworzenie potężnej marki międzynarodowej, która obok usług serwisowych specjalizować się będzie w produkcji elektronicznej, chemicznej, działalności wydawniczej oraz sprzedaży, dystrybucji własnych produktów oraz wszystkich produktów, które są trudno dostępne a jednocześnie potrzebne – z zakresu różnych dziedzin technicznych. Jesteśmy producentem preparatów chemicznych IVICHEM (m.in. lutowanie aluminium).

  Podsumowanie

  Jesteśmy bardzo elastyczni. Bardzo zależy nam na pozyskaniu kompetentnych specjalistów do naszego serwisu. Chętnie zatrudnimy większa ilość osób. Warunki finansowe negocjujemy indywidualnie w sposób taki aby spełnić oczekiwania finansowe potencjalnego kandydata. W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, kochamy elektronikę i jest to nasza pasja. Myślimy jednocześnie o przyszłości a nasze marzenia realizujemy w rzeczywistości.

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).