Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program inicjujący odtwarzanie płyty audio cd w cdromie dla windows.

Saylies 17 Nov 2016 01:11 543 6
    Saylies
    Level 8  
    Poszukuję programu najlepiej jedno plikowego który będzie kontrolował odtwarzanie płyty audio cd dla cdromu z wyjściem jack 3,5 mm dla windows 7.
    Generalnie stary program mplay32 z windows xp po pokazaniu masy błędów spełnia tę funkcję jednakże jest on niestabilny.
    Ciężko mi znaleźć tego typu program gdyż już nie korzysta się z tego sposobu odtwarzania płyt.
    Z góry dziękuję.
    wojtek1234321
    Level 35  
    Nie wiem dokładnie czy o to Ci chodzi, ale ja do tego używam Winamp-a, po włożeniu płyty do napędu program się uruchamia i odtwarza płytę.
    Saylies
    Level 8  
    Większość cdromów jest w stanie samodzielnie odtwarzać muzykę. Jedne mają przyciski play na przednim panelu a inne potrzebują dodatkowego kontrolera , W moim przypadku kontrola odbywa się poprzez system windows 7. Ale na ten windows brakuje mi odpowiedniego odtwarzacza w którym po naciśnięciu play rozpoczęło się odtwarzanie a dźwięk wydobywał się z wyjścia jack w cdromie.
    anaruku
    Level 12  
    Winamp i WMP mają to w defaulcie.
    Dysk rusza od razu - jak system rozpozna, że jest na nim ścieżka audio.
    Saylies
    Level 8  
    Tak owszem, tylko wtedy dźwięk nie wydobywa się przez cdrom tylko przez kartę dźwiękową .
    Może to zobrazuję :)
    Potrzebuję tak samo jak na obrazku: Program inicjujący odtwarzanie płyty audio cd w cdromie dla windows.
    anaruku
    Level 12  
    Takie rozwiązanie w ogóle jeszcze działa po zakończeniu ery Win XP?
    Teraz CD-ROM'y DVD-ROMy i BL nie robią w ogóle tego typu rozwiązań bo są bezużyteczne - moim zdaniem nie osiągniesz wymaganego przez Ciebie efektu.
    Saylies
    Level 8  
    mplay32 działa na windows 7 64 ale w odpowiednich warunkach