Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pab-2 - Spalanie waszych agregatów Pab-2

17 Lis 2016 09:51 2247 9
 • Poziom 28  
  No ale to dużo wg Ciebie, czy w normie? Instrukcja zakłada 280g/KMh. Nie wiem, czy to koniomechanicznogodzina.... Ale idąc tym tropem i przyjmując 4 KM masz 1120g. 1l PB to ok 750 g. Więc wg mnie jest ok. Nie sprawdzałem ile mi spala mój PAB-2, bo mam go tylko na sytuacje awaryjne. Takie spalanie jest w normie.

  pzdr
 • Poziom 11  
  Myślę że jest to chyba dobre spalanie - biorąc prawdziwą moc urządzenia i jego wiek. Też mam go na sytuacje awaryjne i sprawdzałem z ciekawości czy w razie takiej sytuacji nie okaże się że pali np 4 :-). Wątek z czystej ciekawości - ponieważ spotkałem się z informacjami o spalaniu na poziomie 1,3l ale to chyba podane jak jest zgaszony i stoi na magazynie ZN.
 • Poziom 27  
  W instrukcji stoi 1,5l/h przy obciążeniu znamionowym.
 • Poziom 27  
  Tomjed podawałem informacje z "Poradnika elektryka wojskowego". Ciekawostką jest to, że w twojej instrukcji piszą że silnik S-101M ma 4KM, a u mnie że 4,5KM. :?: Cyt:"...S-101M jest zmodernizowaną wersją silnika S-101 który pierwotnie był stosowanym w zespole PAB 2-1/230..., modernizacja polegała na zwiększeniu mocy o 0,5KM...." 200ml w tą czy w tamtą nie ma co sobie głowy łamać :D
 • Poziom 27  
  Mam to tylko w "analogu" do skanowania było by 663 strony.
 • Poziom 22  
  Po tą instrukcję zwróciłbym się do którejś Agencji Mienia Wojskowego (google).

  Dodano po 1 [minuty]:
 • Poziom 28  
  Inkwizycja napisał:
  do skanowania było by 663 strony.


  Wow serio? Masz ją ? Co tam może jeszcze być poza tym co jest dostępne w sieci? Mam w sumie jeszcze instrukcję, albo jej część do samego silnika. To co wrzuciłem dotyczy zespołu. Nigdy nie miałem wersji analogowej.
  Jak jednak widać wersji było trochę. Sam mam jedną prądnice z trzema szczotkami i dwoma przyciskami wzbudzenia, a większość jest z dwoma szczotkami. Do swojej nie mogę znaleźć instrukcji schematu, po za tym co na samej prądnicy.

  pzdr