Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Ford/Fiesta/mk7 - Ford Fiesta Mk7 1.4TDCI- wentylator ch這dnicy

17 Lis 2016 20:26 2382 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z wentylatorem ch這dnicy w Fordzie Fiesta mk7 1.4 TDCI.
    Problem polega na tym 瞠 jad帷 w trasie np 100km/h - 130km/h w陰cza si wentylator i pracuje bez przerwy mimo 瞠 na zewn徠rz jest zero stopni. Gdy si zatrzymam i zgasz auto, pracuj jeszcze przez ok 2 min. Wentylator pracuje na 2 biegu . Je盥膨c po mie軼ie wentylator si nie w陰cza.
  • Poziom 13  
    A temperatura silnika stoi w miejscu ? Sprawd czy nie grzeje si silnik, by mo瞠 problem le篡 w silniku a uk豉d zabezpieczenia przed przegrzaniem dzia豉 prawid這wo ?
  • Poziom 9  
    Oczywi軼ie jak to w nowszym aucie - brak wska幡ika temperatury. Ch這dnica jest gor帷a lecz nie parzy. P造n jest te gor帷y ale gdy w這輳 palec to da si wytrzyma.
  • Poziom 13  
    To on jest nie dogrzany jak wk豉dasz palec i jest ok ;). Tam jest temperatura oko這 95 do 100 kilku jak za陰cza wiatrak. Po za tym jak Ty ten korek na gor帷ym odkr璚asz ;). Z metod domowych do wymiany, czujnik temperatury, p造n ch這dniczy, termostat ( chocia niekoniecznie je郵i masz ciep貫 nawiewy ok ).

Jednak takie poszukiwanie na o郵ep i wyjdzie dro瞠j ni diagnostyka komputerowa.

Od dawana posiadasz to auto ?
  • Poziom 9  
    柝e si zrozumieli鄉y . Po rozpocz璚iu jazdy p造n jest jeszcze na tyle zimny 瞠 nie parzy a wentylator ju pracuje. W d逝窺zej trasie jest bardziej gor帷y . My郵 瞠 ok 90 stopni. Auto mam nie d逝go . A tam s dwa czujniki ( w ch這dnicy i przy termostacie ) ?
  • Poziom 9  
    od陰cza貫m komputer i sytuacja wygl康a tak 瞠 wentylator w陰cza si przy 85 stopniach. i nie pozwala si dogrza do 95. Brak jakichkolwiek b喚d闚. Wymieni貫m czujnik temperatury na wszelki wypadek i te nic. Nie wiem dlaczego komputer w陰cza wentylator tak szybko. Dpf m鏬豚y si wypala ale nie przez np 150 km ci庵貫j jazdy ...