Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

junkers zwn-18-6 ke23 - jak prawidłowo podłączyć regulator pokojowy Tech st-294v

17 Lis 2016 21:36 1998 4
  • Poziom 2  
    Dzień dobry. Jak w temacie chce podłączyć regulator. znalazłem schematy pieca ale na czujce są tylko symbole ; com,no,nc a na piecu wejścia 7,8,9 . Jakby komuś się chciało odpowiedzieć byłbym wdzięczny :) junkers zwn-18-6 ke23 - jak prawidłowo podłączyć regulator pokojowy Tech st-294v junkers zwn-18-6 ke23 - jak prawidłowo podłączyć regulator pokojowy Tech st-294v junkers zwn-18-6 ke23 - jak prawidłowo podłączyć regulator pokojowy Tech st-294v junkers zwn-18-6 ke23 - jak prawidłowo podłączyć regulator pokojowy Tech st-294v
  • Pomocny post
    Specjalista - systemy grzewcze
    Tego typu regulator podłączysz jedynie pod mostek Ls-LR... COM-NO polaryzacja obojętna.
  • Poziom 2  
    serwisszulborski.pl napisał:
    Tego typu regulator podłączysz jedynie pod mostek Ls-LR... COM-NO polaryzacja obojętna.
    .
    Powiem że jestem że nie znam się na fachowych terminach. znalazłem mostek Ls-Lr. jakby można było jaśniej to napisać np NC podłączyć pod LS-LR a Com do ...
    Liczę na odpowiedź i dziękuje za wyrozumiałość
  • Pomocny post
    Specjalista - systemy grzewcze
    Odłącz zasilanie przez wyjęcie wtyczki. Usuń mostek i podłącz LR na COM Ls na NO.. Powodzenia :)
  • Poziom 2  
    serwisszulborski.pl napisał:
    Odłącz zasilanie przez wyjęcie wtyczki. Usuń mostek i podłącz LR na COM Ls na NO.. Powodzenia :)

dziękuję bardzo i pozdrawiam :)