Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy A5 - [Android] Reklama na ekranie blokady

18 Lis 2016 18:14 10047 4
  • Poziom 11  
    Witam,

Piszę tutaj bo w sumie nie znalazłem bardziej odpowiedniego subforum a temat w sumie dotyczy telefonu GSM.

Problem jaki mam to dziwna reklama wyskakująca na ekranie blokady zaraz po wciśnięciu bocznego przycisku blokady (on/off).
    Gdy reklama pojawiła się po raz pierwszy to nie przebierając w środkach przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych (systemowo wykasowałem wszystko) i problem zniknął. Problem zniknął ale na niezbyt długo. Teraz ponownie wyskakuje ta sama reklama i nie mogę znaleźć co ją wywołuje :(

Wygląda to tak...
    Samsung Galaxy A5 - [Android] Reklama na ekranie blokady

Czy jest jakaś rada na to?? Jak się tego pozbyć??

Pozdrawiam
    BrX
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator - GSM
    Ponowny hardreset lub wgranie nowego oprogramowania. Musiał byś sprawdzić wszystkie aplikacje aby dojść która to.
  • Poziom 32  
    Ze screenshot'a wnioskuję, że masz jakąś upierdliwą aplikacje do czyszczenia pamięci RAM. Takie aplikacje nic nie wnoszą pozytywnego. Przeglądnij aplikacje i wyłącz albo odinstaluj niepotrzebne.
  • Poziom 11  
    Hej All,

No więc wracam po kilku zabiegach i mamy sukces :)

Na początku za radą jednego z użytkowników udzielających się w tym temacie zacząłem usuwać aplikacje pojedynczo. Niestety ten żmudny i czasochłonny proces nie przyniósł pożądanych efektów. Wtedy to postanowiłem odwrócić działanie...

No więc zdecydowałem się zresetować tel przywracając tym samym urządzenie do stanu fabrycznego. Po clean-up'ie rozpocząłem instalację jedynie niezbędnych aplikacji. Oczywiście FB, insta, jak dojadę, allegro etc. po czym nagle widzę jest, reklama znowu się pojawia :)

Okazało się że aplikacja "back button", którą jestem zmuszony używać (gdyż przycisk wstecz nie działa na urządzeniu) wywołuje te tą własnie reklamę, to po jej zainstalowaniu to ustrojstwo powróciło :)

Aplikacje odinstalowałem i problem z głowy...

Dzięki wszystkim za podpowiedzi!

Pozdrawiam
    KP :)