Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Delonghi Primadonna Ecam 26.455.M - jak rozkręcić obudowę?

18 Lis 2016 23:19 1782 5
  • Poziom 2  
    Witam, jak otworzyć spasowaną dużą obudowę boczną w ekspresie Delonghi Primadonna Ecam 26.455.M, proszę o podpowiedź. Chcę wymienić zepsuty elektrozawór.
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 10  
    Najpierw klapka ziaren: na zawiasach są wypustki na sprężynkach, dalej tylna osłona: podważyć od dołu, powinien być dosyć szeroki zatrzask i pchać do góry. Kolejny krok: panele boczne, będą przykręcone od tyłu, odkręcić i pchać do tyłu, prawy panel będzie nasadzony na szynę - można podważyć, reszta powinna pójść bez problemów.
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 2  
    Witam !Klapka ziaren została zdemontowana bez problemu,wciskam dolny wpust,tylna obudowa chce od dołu odejsc ale nie idzie przesunąć tylnej ścianki do góry,widzę tam przesuwne haczyki które zespalaja ściankę z bokami,ale nie chcę nic na siłe,ponieważ juz jeden taki haczyk sie odłamał,może na przeszkodzie stoi mi gniazdo podłączeniowe ?proszę o podpowiedz.pozdrawiam i dziękuje Krzysiek.
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Witam i przepraszam,
    pisałem z pamięci - trzeba jeszcze zdjąć zaślepkę między wpustami do zawiasów, podważyć od strony pojemnika na ziarna, pod nią będą dwie śrubki
    Pozdrawiam
    Delonghi Primadonna Ecam 26.455.M - jak rozkręcić obudowę? Delonghi Primadonna Ecam 26.455.M - jak rozkręcić obudowę?
  • Poziom 2  
    witam ponownie! Utknąłem!na przedniej obudowie,mam odkręcone wszystkie widoczne wkręty od tej płyty,ale ona nie chce odejść.Czy wylewki od kawy muszą być zdemontowane?czy muszę zdemontować topową obudowę?Proszę o podpowiedź
  • Poziom 10  
    Na pewno trzeba zdjąć górę - wkręty po bokach, odłączyć uziemienie (dwa przewody) od tacki do podgrzewania filiżanek, dodatkowo zatrzaski między tacką a pojemnikiem ziaren. Wylewki raczej przykręcone od środka więc powinny odejść razem z frontem.