Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SHARP LC-46LE730E / nie włącza się, nie wyłącza się.

BURMAR 19 Lis 2016 21:17 1503 0
 • #1
  BURMAR
  Poziom 23  
  Witam,
  Kupiłem ten telewizor trzy lata temu. Po tygodniu od zakupu zepsuł się. Nie reagował na nic. Zgłosiłem problem do serwisu SHARPa. Przesłali mi na maila plik z uaktualnieniem oprogramowania i kazali odpalić telewizor z oprogramowaniem z pendriva. Pomogło. Telewizor zaktualizował oprogramowanie, odpalił i działał aż do dziś. Dziś (po latach) sytuacja powtórzyła się. Nie dawał się włączyć, po zmianie koloru diody z czerwonego na niebieski nic się nie działo (czarny ekran) i nie dawał się nawet wyłączyć.
  Za którąś próbą włączył się. Wykorzystałem to i sprawdziłem oprogramowanie. Było takie jak zainstalowałem przed laty ( z 2013 r.). Po podłączeniu do internetu i próbie aktualizacji był komunikat, że nie ma nowszego oprogramowania. Wyłączyłem telewizor i znowu nie dało się nic z nim zrobić. Odszukałem ten plik z ostatnim oprogramowaniem i zaktualizowałem telewizor z pendriva (tak jak przed laty). Znowu wszystko działa super.
  Moje pytanie: czy to była wina tylko oprogramowania czy może coś z elektroniki ? Czy ta sytuacja może teraz występować częściej ?