Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skasowane pliki powracają

b5000 21 Nov 2016 10:42 1989 2
 • #1
  b5000
  Level 8  
  Witam wszystkich serdecznie,
  jestem podpięty pod dysk sieciowy. Wszystko działało do tej pory jak należy, żadnych zmian na serwerze plików nie dokonano, łącze się z tym samym serwerem innym komputerem i jest ok, problem polega na tym, że w momencie kiedy dodam do archiwum 7zip ( na winzipie to samo ) pliki a potem je skasuję to po odświeżeniu skasowane archiwum wraca. Mało tego nie moge utowrzyć w tej samej lokalizacji archiwum o tej samej nazwie ponieważ wywala komunikat "odmowa dostępu". W momencie kiedy w danej lokalizacji np dodam nowy folder i tam wrzuce pliki do zarchiwizowania to już można zipować, ale po skaskowaniu nawet w nowej lokalizacji znów archiwum wraca, a nowego archiwum o tej samej nazwie nie da sie utowrzyć ponieważ znów " odmowa dostępu". W google nie znalazłem niczego sensowengo żeby rozwiązać problem. Dodam iż jednostka podłącozna do serwera to widnows 10 PRO a serwer jest na WS2012
 • #2
  PAWEL.BUDEXPO

  Level 12  
  Plik może "znikać" w Twoim eksploratorze plików jak dasz go do "usunięcia", ale jeśli jest używany przez inny program (są na nim wykonywane jakieś operacje (w tym usuwanie dużego pliku nie metodą SHIFT + DEL) to będzie się on dalej ukazywał.

  Reasumując:
  1. Plik/Folder nie może być używany przez inną aplikację/program (w tym przez serwer).
  2. Usuwaj pliki trwale (SHIFT + DEL, operacja usuwania pliku inną metodą trwa dłużej, a obraz z Twojego eksploratora plików może być nie aktualny).
 • #3
  b5000
  Level 8  
  Przed chwila użyłem opcji shift+delete i niestety nadal plik sie pokazuje z powrotem