logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Potrzebuje informacji - zakup baterii Samsung Galaxy

SarKa77 21 Lis 2016 14:36 1533 2
REKLAMA
  • #1 16076441
    SarKa77
    Poziom 2  
    Gdzie moglabym kupić (online) baterię ORYGINALNĄ do Samsung Galaxy S Advance? Znacie zaufanych sprzedawców? Na allegro większość się skarży, że są podróbki lub nie są pojemne te baterie.

    Proszę o informacje ;)
  • REKLAMA
  • #2 16077327
    SPEAKERS_XP
    Poziom 24  
    Szanse, że trafisz na prawdziwy oryginał za rozsądne pieniądze są bardzo, bardzo małe. A nawet jeśli, to są zwykle stare, albo jakieś odrzuty. Osobiście kilka razy się sparzyłem na rozsądnych cenowo "oryginałach" zarówno jeżeli chodzi o telefony jak i aparat cyfrowy. Dobra podróbka ma dzisiaj względnie dobrze podrobione opakowanie/blister i bez możliwości porównania i przeprowadzenia testów/pomiarów nie sposób jednoznacznie ocenić otrzymaną baterię.

    Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że Samsung miał w historii kilka wpadek z jakością fabrycznych baterii (jako przykład podam felerne baterie w S3 mini, które puchły u znajomych już w pierwszym roku użytkowania) dlatego polecam poszukać sprawdzonego zamiennika - może ktoś z posiadaczy tego telefonu coś doradzi.
  • #3 16078044
    buczo11
    Poziom 28  
    Witam!
    Polecam sklep https://magboss.pl/product/show/31062
    Kupiłem już tam kilka oryginalnych (tak przynajmniej twierdzą) baterii do różnych telefonów na przestrzeni dwóch lat i wszystkie działają (baterie) rozsądnie do tej pory.
REKLAMA