Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 99 lify hb - imobiliaser, kluczyk, centralny zamek.

lokus2 21 Lis 2016 19:23 1002 5
  • #1 21 Lis 2016 19:23
    lokus2
    Poziom 8  

Witam forumowiczów.
    Posiadam Megankę 99lift w HB.
    Od czasu jak się ochłodziło i naprawie stacyjki, nie działa mi centralny zamek, bateria w pilocie sprawna i przy odpalaniu nie zapala się lampka od immobilizera. Nie wiem co jest, silnik odpala,kluczyk centralny umarł po 2 programowaniach,teraz tylko przełącznik w kopicie działa. Po naprawie stacyjki zaprogramowałem kluczyk i było ok po 2 dniach się ochłodziło i znów się rozkodował wiec 2 próba zaprogramował. Na kolejny dzień otworzyłem i już kluczyk nie działa. Proszę o pomoc.

1 5
  • #2 24 Lis 2016 12:29
    sadek1979
    Spec od samochodów

Załóż mu sterownik centralnego i po kłopocie . Zanim znajdziesz usterkę to więcej wydasz niż na centralkę uniwersalną .

0
  • #3 24 Sty 2017 18:09
    lokus2
    Poziom 8  

Dziękuje ale chce jakoś naprawić centralny, dziś zauważyłem ze jak zdejmę klemę i podłącze zadziała 2 razy i znów nie działa odepnę znów klemę zadziała i znów pada......<help>

0
  • #4 24 Sty 2017 18:30
    anusek
    Poziom 16  

Może spróbuj przelutować elektronikę na płytce pilota. W wielu przypadkach to pomaga.

0
  • #5 25 Sty 2017 11:06
    gemiel
    Poziom 21  

anusek napisał:
    Może spróbuj przelutować elektronikę na płytce pilota. W wielu przypadkach to pomaga.

Zapewne w wielu. Ale skoro działa po rozłączeniu i ponownym podłączeniu akumulatora to raczej nie ma sensu grzebać w pilocie.

0
  • #6 25 Sty 2017 15:46
    karolrak
    Poziom 17  

Załóż dodatkowego pilota. Problem to wadliwy moduł UCH. Moduł ten jest kodowany i ekonomiczniej jest założyć zewnętrzny pilot.

0