Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco daily 2.3 hpi brak mocy swieci kontrolka wtrysku.

Kacperski 309 22 Lis 2016 00:07 2379 8
  • #1 22 Lis 2016 00:07
    Kacperski 309
    Poziom 3  

Witam.Mam pytanie na dniach zamierzam zakupić iveco daily 2.3 hpi 2005rok z tego co rozmawiałam ze sprzedającym iveco straciło na mocy gdy zaświeciła się kontrolka wtrysku zapytałem się go czy bardzo jest odczuwalna strata mocy sprzedający twierdzi ze samochód załadowany około 2 tony jedzie tak samo jak na pusto tylko ze Max max rozpędza się do 80/90km/h.Pytalem kiedy był rozrząd robiony powiedział ze już pasowało by wymieniać.moje pytanie jest taki co to może być i czy warto taki samochód kupować? czy może się okazać ze będzie cały silnik do wymiany?.Dziękują za odpowiedź, pozdrawiam.

1 8
  • #2 25 Lis 2016 19:24
    chycel1
    Poziom 12  

witam iveca są tanie w kupnie ale ceny części już nie.a jeśli chodzi o twoje pytanie co to może być najlepiej jechać z kompem oprogramowanie ausy czyli izi typowe do iveca możesz sprawdzić turbinę,ciśnienie na pompie,pojedyncze w tryski dosłownie cały silnik.Albo texa troche mniej dokładna,wyświetlany wtrysk może oznaczać wszystko ciśnienie paliwa turbina.Powodzenia.

3
  • #4 28 Lis 2016 20:19
    gsekulski
    Poziom 16  

Mieliśmy raz Iveco z tym silnikiem, z tego roku i nigdy więcej. Sypało się jak choinka na trzech króli. Wciagle problemy, jak nie silnik to elektryka. Częsci drogie i trudno dostępne. Ja go odradzam. Zainwestowalismy w sprawdzone Sprintery. Może blacha nie najlepsza ale za to zero problemów i auta naprawdę do ciężkiej pracy.

1
  • #5 30 Lis 2016 16:03
    Kacperski 309
    Poziom 3  

Ale z tego co słyszałem iveca są na pełnej ramie, czy coś takiego,ze się ramą nie złamie pod wielkim ładunkiem.Nie wiem czy to jest prawda

0
  • #6 01 Gru 2016 11:26
    chycel1
    Poziom 12  

Są na ramie z tyłu masz resory lub poduszki powietrzne zależy od modelu i typu.

1
  • #7 01 Gru 2016 11:44
    kortyleski
    Poziom 41  

Sprzedający nie jest głupi i gdyby to była pierdoła to by dawno naprawił żeby kontrolka w oczy nie gryzła przy sprzedaży.

0
  • #8 01 Gru 2016 20:46
    jenusz11
    Poziom 20  

jeśli ma wozić duże ciężary to iveca są do tego bdb w długie trasy nie bardzo, przyczyn może być wiele ptrzeba kompa podpiąć i bedzie wiadomo

0
  • #9 01 Gru 2016 22:50
    chycel1
    Poziom 12  

Tak jak pisałem wyżej turbina nowa 5tysiecy lub układ paliwowy.Chyba że coś ze szrotu ale 100procent dobre.

1