Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kodowanie radia Nissan Tiida

Masłówka 41 22 Lis 2016 16:56 1254 2
  • #1 22 Lis 2016 16:56
    Masłówka 41
    Poziom 7  

Mam problem z zakodowanym radiem w moim samochodzie Nissan Tida. Był u mechanika i ten odłączył akumulator, nie zwróciłam uwagi, że radio nie działa. Mam Autopass i znam kod, ale nie wiem jak wpisać, bo to 4 cyfry. Próbowałam różne przyciski, ale nie potrafię. Czy może ktoś mi pomóc? Jestem starszą panią, ale lubię "grzebać" w komórkach i laptopie. Może dam sama radę przy Waszej podpowiedzi?

0 2
  • #2 23 Lis 2016 21:01
    Zdzichu93
    Poziom 12  

Ciężko coś wymyślić, nie widząc tego. Pomocna była by wiedza jaki to model radia albo np. zdjęcie tegoż, na którym widać wszystkie przyciski i wyświetlacz. Pozdrawiam.

3
  • #3 25 Lis 2016 15:01
    Masłówka 41
    Poziom 7  

Dziękuję bardzo za zainteresowanie.Mogę podać model tego radia" to 28185 EMO1A/ PN2805 L seria 7060908 COD 9607. Jezeli trzeba to wyślę zdjęcie. Byłam u elektryka lecz ten zasłonił reką abym nic nie widziała.A chciałabym wiedzieć bo może sie przydarzyć że będzie potrzeba zdjąć klemę i znowu nie bede umiała. Jak wróciłam to stacje sobie ustawiłam ale zegar jest nieprawidłowy więc co znowu muszę jechać do tego cudotwórcy? Bardzo proszę o odpowiedź z góry serdecznie dziękuję.

4