Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Boxer 2004r - Brak swiatel w tylnej prawej lampie.

22 Lis 2016 21:55 879 7
  • Poziom 9  
    Witam. Problem polega na tym że dzisiaj podłączyłem światła obrysowa na prawej stronie auta i nagle przestały świecić światła w tylnej lampie, brak swiatel pozycyjnych oraz podswietlenie tablicy. Stop, kierunek i cofanie świeci poprawnie. Proszę o pomoc.
  • Poziom 17  
    Pozycje i podświetlenie jest na jednym przewodzie , co do tej pory zostało sprawdzone oprócz bezpieczników, ciągłości połączeń przewodów w wiązce i styków w kostkach połączeniowych z tyłu ?
  • Poziom 43  
    Za duże obciążenie obwodu i sterownik odcina zasilanie. Jakiej mocy te obrysówki podpiąłeś?
  • Poziom 9  
    Jedna obrys to 0,5 w. a podłączyłem 5 szt. Podłączyłem pod stary obrys w którym był tylko jeden kabel + a masę dałem na ramę. Jak dołączyłem obrysowki to swiatel w lampach badał brak

Dodano po 3 [minuty]:

Z tego co wiem to bezpiecznik jest jeden na prawą stronę przód i tył, a przód świeci dobrze.
  • Poziom 17  
    a jak odepniesz obrysówki to nadal nie ma postojówki ?
  • Poziom 9  
    No właśnie ze nie.
  • Poziom 17  
    Każda z żarówek musi mieć 5W , sprawdź żarówki, wyjmij przednią postojówkę i sprawdź czy tył się zaświeci. pod prawym schodkiem (Pasażeera) jest połączenie wiązki do tyłu. Sprawdź bezpieczniki 12, 13, 24 pod kierownicą.
  • Poziom 9  
    Już wszystko wiadomo. Ukryty był dodatkowy bezpiecznik. Dzięki za pomoc.