Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie PC przez spliter HDMI pod TV

kaktus91 23 Lis 2016 17:39 345 3
  • #1 23 Lis 2016 17:39
    kaktus91
    Poziom 2  

Witam,
    chcę podłączyć 4 TV pod PC za pomocą splittera HDMI, po podłączeniu wszystkiego jak należy obrazu nie widać, czy może to być spowodowane protokołem HDCP? Gdy podłączam TV bezpośrednio pod PC wszystko działa. Proszę o wskazówki.

0 3
  • #2 23 Lis 2016 18:14
    szymon122
    Poziom 37  

Na każdym monitorze chcesz mieć to samo? Karta graficzna wykrywa telewizory? Podłącz monitor oprócz nich i zobacz czy są widoczne.

0
  • #3 23 Lis 2016 20:20
    kaktus91
    Poziom 2  

Tak chcę wyświetlać to samo, dodatkowo gdy zamiast PC podepnę DVD to wszystko działa, próbowałem też z różnymi komputerami i nie pomogło.

0
  • #4 18 Cze 2018 17:10
    felixmuerte13
    Poziom 1  

witam,
    chciałbym odświeżyć post'a ponieważ mam podobne pytanie.
    posiadam radeona r9 280x do którego podłączony jest pierwszy monitor (Iiyama E2473HDS) poprzez gniazdo HDMI oraz drugi monitor (HP L1951g) podłączony przez DVI. Nabyłem spliter HDMI 1x2 aktywny ponieważ chce podłączyć jeszcze dodatkowo telewizor (Sony KD-49XE7005). Podłączam do splitera w gniazdo input krótki kabel hdmi/hdmi, drugą końcówke do karty graficznej natomiast do output podłączam monitor i tv, problem polega na tym że obraz jest albo na tym albo na tym, po przekombinowaniu (nie wiem jak to sie stało) obraz pojawił się wszędzie tak jak być powinno, ale po zresetowaniu kompa znowu przestało działać, mało teego tv się zawiesił... w czym może byc problem, ewentualnie jakiego urządzeni uzyć żeby rozdzielić sygnał hdmi z karty na monitor i tv ?

0