logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Chrysler Neon - Centralny zamek nie działa z kluczyka ani przycisku w drzwiach kierowcy

kubas10 24 Lis 2016 06:48 1002 4
REKLAMA
  • #1 16081479
    kubas10
    Poziom 25  
    Witam mam problem z zamkiem centralnym w neonie. Z kluczyka nic się nie dzieje tzn nie zamyka ani nie otwiera żadnych drzwi. Z pilota otwiera drzwi PP PT LT i zapala się oświetlenie wewnątrz, jak wcisnę na zamknij to nie zamyka żadnych drzwi ale gaśnie światełko w podsufitce. Dokopałem się do centralki ale nie widać żadnych pęknięć, kable w przelotce drzwi kierowcy też są ok. Co może być uszkodzone ? Za każdym razem jak wciskam z pilota zamknij bądź otwórz słychać przekaźniki.

    Dodano po 59 [sekundy]:

    Nie działa także zamykanie i otwieranie z guzika przy drzwiach kierowcy.

    Moderowany przez CameR:

    Wydzielono z archiwalnego tematu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic160704.html
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 16083519
    kubas10
    Poziom 25  
    Sterowanie do zamka drzwi kierowcy dochodzi natomiast sam zamek nie rusza się. Zmierzyłem oporność przy złączu i jest ok 1 oma natomiast po podaniu napięcia iskrzy.
  • REKLAMA
  • #5 16085120
    kubas10
    Poziom 25  
    Nie wiem skąd w tobie tyle złości, przecież nikt nie każe ci się wypowiadać czyż nie ?

    Dodano po 6 [minuty]:

    Zamykam bo zacznie się pyskówka.
REKLAMA