Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta

24 Lis 2016 19:15 2298 12
  • Poziom 8  
    Witam

P造ta na zdj璚iach zosta豉 zalana. Po obejrzeniu zlokalizowa貫m jedno miejsce gdzie p造ta jest uszkodzona. Na tym elemencie widnieje symbol .j:2. wiem ze jest to obudowa SOT23-5, ale nie mog znale潭 dok豉dnego numeru, 瞠by dobra oryginalny element albo zamiennik.W za陰czniku schemat do tej p造ty tylko w wersji 3.0

Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta Asus x555ld rev 3.6 - Zalana p造ta
  • Spec od komputer闚
    Ten element z drugiej fotki?
  • Poziom 8  
    Tak og鏊nie chodzi o ten co tam jest 軼ie磬a prze瘸rta. To s r騜ne zdj tego samego. Niestety nie uda這 mi si znale潭 jakiego lepszego schematu do rev 3.6
  • Pomocny post
    Spec od komputer闚
    Element kt鏎ego szukasz to 74LVC1G08GW.
    Robi貫m t p造t kilka miesi璚y temu po zalaniu, mam zapiski.
    Moja wygl康a豉 tak.
  • Poziom 8  
    Wiesz mo瞠 czy z innej p造ty mog przylutowa takie element ? Sugerowa si tylko tym numerem czy numerem na obudowie? Wiesz mo瞠 gdzie mog znale潭 schemat do tej p造ty g堯wnej ? Dzi瘯i za pomoc :)Jak my郵isz mo瞠 by zepsuty tylko ten element czy jeszcze jakie inne ?
  • Pomocny post
    Spec od komputer闚
    mlody_08 napisa:
    Wiesz mo瞠 gdzie mog znale潭 schemat do tej p造ty g堯wnej
    Schemat Ci nie pomo瞠, brak opisu element闚, tylko boardview.

mlody_08 napisa:
    Jak my郵isz mo瞠 by zepsuty tylko ten element czy jeszcze jakie inne ?

Do sprawdzenia ca豉 drobnica.

Moja wygl康a豉 tak.
    Uk豉dy mam jak by potrzebowa.
  • Poziom 8  
    uuu to troch gorzej. M鏬豚y podlinkowa bo jutro b璠 tego szuka na mie軼ie. Masz jaki sprawdzony sklep internetowy gdzie mog takie co zam闚i ?>
  • Pomocny post
    Spec od komputer闚
    mlody_08 napisa:
    Masz jaki sprawdzony sklep internetowy gdzie mog takie co zam闚i ?>

Na Ebay kupowa貫m.
  • Poziom 8  
    A co my郵isz o zamienniku ?Mam jeszcze p造t z toshiby i jest te par element闚 na 5 n騜ek tylko musz sprawdzi te elementy i je郵i by mia造 ten sam numer mo積a zamieni?Teraz tak tego szukam i jest kilka rodzaj闚 o tym numerze oboj皻nie kt鏎y kupie ?
  • Spec od komputer闚
    mlody_08 napisa:
    Teraz tak tego szukam i jest kilka rodzaj闚 o tym numerze oboj皻nie kt鏎y kupie ?

Masz kupi 74LVC1G08GW.
  • Spec od komputer闚
    Pierwsza aukcja.