Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofala Privilege 8018E - nie działa klawiatura

Gnieznianin91 24 Lis 2016 23:57 333 3
  • #1 24 Lis 2016 23:57
    Gnieznianin91
    Poziom 2  

Cześć,

postanowiłem poradzić się, bo od dłuższego czasu mam problem z niedziałającymi przyciskami w klawiaturze. Początkowo przestały działać klawisze numeryczne - póki mogłem włączyć jakkolwiek grzanie nie przeszkadzało to w użytkowaniu. Jednakże dzisiaj klawiatura całkowicie padła. Sporadycznie uda mi się aktywować jakikolwiek przycisk, by mikrofala zaskoczyła. Co radzicie w takiej sytuacji? Jestem laikiem jeżeli chodzi o naprawy i interesują mnie jakiekolwiek sugestie co począć. W razie czego jestem z okolic Gdyni.

Załączam zdjęcia mikrofali i odłażącej klawiatury.

Pozdrawiam

0 3
  • Pomocny post
    #2 25 Lis 2016 00:29
    MDD
    Poziom 26  

To raczej masz z głowy ''klawiaturę''. Co do wymiany wątpię czy się dostanie. Możesz spróbować przemyć wysoko procentowym alkoholem, delikatnie. Jedną i drugą stronę. Czasami to pomaga.

0
  • #3 25 Lis 2016 09:48
    Gnieznianin91
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję - teraz nie mam nic do stracenia a mikrofala wiekowa i szkoda wyrzucać, bo grzeje lepiej niż większość nowszych jakie spotkałem w życiu :D

0
  • #4 25 Lis 2016 16:10
    Gnieznianin91
    Poziom 2  

Cześć,

może problem nie zniknął, ale widzę dużą poprawę po przeczyszczeniu wódeczką.

Zużyłem kilkanaście patyczków do uszy, trochę papieru toaletowego i przywróciłem sprawność kilku klawiszy. Mikrofala może nie w 100% sprawna ale wciąż funkcjonuje :D.

Dziękuję za podpowiedź, temat można zamknąć.

0