Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka Płyta główna do Philips 42PFL7008K/12

KicurekKicurekKiecurek 25 Nov 2016 10:41 1920 6
    KicurekKicurekKiecurek
    Level 1  
    Witam,

Mam zepsuty tv Philips 42PFL7008k/12 i chcę wymienić do niego płytę główną, która z białej okładki z tyłu tv krzyczy chodzi pod chassis QFU1.2E. Mam możliwość kupna płyty głównej z tv 47Pfl6008k/12 ale on chodzi pod chassis QFU1.1E. Czy ta płyta się nadaje czy nic z tego nie będzie? Z góry dziękuje za odpowiedź i chętnie kupię za rozsądne pieniążki dobrą płytę do tego TV.
    Pozdrawiam
    Dejwid Koperfilc
    Level 13  
    Kupno dobrej płyty do tej serii philipsów jest niemożliwe, ponieważ to szmelc od samego ich wyprodukowania.
    mailo
    Level 26  
    Witam.

Wreszcie ktoś to głośno napisał :)
    Dejwid Koperfilc
    Level 13  
    Jak ktoś nie ma kuchenki elektrycznej, to na tym scalaku można spokojnie obiady gotować. :D
    mailo
    Level 26  
    Ale do gwarancji wytrzymywały i to się liczy ;)
    szczepek64
    Level 6  
    Witam. Mam pytanie odnośnie philipsa 42pfl6008k/12
    Mam taki tv już po wymianie płyty głównej (wymieniona jakieś 2-3 lata temu w serwisie) od tamtej pory działa, ale wczoraj syn załatwił matrycę. Znalazłem ogłoszenie z tym samym modelem i usterka dokładnie taka jaka była u mnie, czyli tv włącza się bardzo długo lub wcale, a jak się włączy to nie ma obrazu. Ambilight i dźwięk działa normalnie. I tu pytanie czy jeśli kupię tamten tv to wystarczy przełożyć z mojego płytę główną, czy może się zdarzyć że trzeba będzie to jakoś programowac pod matrycę? Oba tv to 42pfl6008k/12
    lukasis6
    Level 17  
    Jak są te same modele to nie musisz programować matrycy, najprawdopodobniej bedą takie same.